داماک گروپ damacبهترین سایت املاک در دبی است.

روادید آزاد امارات

شهروندان کشورهای زیر طبق سیاست‌های روادید امارات؛ تنها با داشتن گذرنامه ای با حداقل ۶ ماه اعتبار می‌توانند به این کشور وارد شوند.

تمامی مسافران عازم امارات متحده عربی نیاز به دریافت روادید قبل از ورود به این کشور را دارند مگر این که طبق مقررات امارات از دریافت روادید معاف باشند یا شامل روادید هنگام ورود به فرودگاه شوند.

پاسپورت و سیاست های ان با شرکت داماک damac

شهروندان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس بدون هیچ محدودیتی تنها با ارائه کارت هویتی معتبر یا گواهینامه صادره از سوی حکومت خود می‌توانند در امارات تردد کنند

گذرنامه های جدید با شرکت داماک damac

گذرنامه های بیومتریک موجود دارای همان اطلاعاتی هستند که در کارت شناسایی امارات ذخیره شده اند و استفاده از آنها را در هر کجا آسان کرده و از آنها مطمئن تر است. گذرنامه ها در ابوظبی و دبی چاپ می شوند.

چاپ گذرنامه امارات بیشتر از یک روز کاری طول نمی کشد و در صورت عدم ازدحام بیش از حد ، این سند پس از چند ساعت تحویل داده می شود.

نحوه نوشتن اسامی

اخیراً روشی یکنواخت برای نوشتن نام خانواده های اماراتی اتخاذ شده است. این اقدام پس از آن صورت گرفت كه برخی از متقاضیان در هنگام پردازش و صدور اسناد آنها به روش قدیمی با مشكلات روبرو شدند. این بخش به این موارد پرداخته است.

در مورد امکان تغییر نام خانوادگی یا اضافه کردن نام جدید ، قوانین و فرآیندهای خاصی پیروی می شوند. نام خانوادگی جدیدی بگذارید یا تغییر آن غیر از مواردی مجاز نیست - فقط در حضور ارشدترین و معتبرترین عضو قبیله ای که متقاضی می خواهد متعلق به آن باشد یا ادعا کند. آن عضو باید تأیید کند که شاهد است و متقاضی یکی از اقوام وی است و دارای نامی قبیله است.

آزمایشات فرودگاه های دبی استفاده از سیستم شناسایی بیومتریک "بدون گذرنامه"

فرودگاه های دبی و هواپیمایی امارات قصد دارند تا جایگزینی اسناد مسافرتی و سفرهای کاغذی را با استفاده از بیومتریک و تشخیص چهره انجام دهند ، سهولت و سرعتی را که مسافران می توانند به سرعت از محل ورود به صندلی هواپیما خود حرکت کنند ، افزایش می یابد.

پاسپورت امارات و مدت اعتبار

رای بدست آوردن پاسپورت هر کشور به طور قطع اعتبار آن پاسپورت از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه به این نکته که آیا با بدست آوردن آن پاسپورت می توان به راحتی به کشور های دیگر بدون نیاز به ویزا سفر نمود و یا اینکه نیاز است برای سفر ویزا تهیه نمود، مهم بوده زیرا نشان می دهد در سطح جهان تا چه حد به شما احترام گذاشته می شود. پاسپورت امارات از این جهت بی رقیب بوده زیرا رتبه اول را در رتبه بندی پاسپورت های جهان بر عهده دارد.

 

 

مراحل کرفتن پاسپورت باشرکت داماک damac

پاسپورت امارات از طریق کار

پاسپورت امارات از طریق تحصیل

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت امارات از طریق تولد

پاسپورت امارات از طریق ازدواج

پاسپورت امارات از طریق پناهندگی

پاسپورت امارات و نکات مهم در باب پاسپورت امارات

پاسپورت امارات و مدارک مورد نیاز

پاسپورت امارات و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت امارات به چه مدارکی مورد نیاز است ؟

 

پاسپورت امارات به طور مستقیم به شهروندان امارات متحده عربی، کودکان متولد شده از پدر و مادر اماراتی و یا کودکانی با پدر و مادر نامعلوم و همسر خارجی یک تبعه اماراتی داده می شود. در غیر این صورت در صورتی که شخص اقامت موقت امارات را تا 30 سال داشته باشد می تواند برای اقامت دائم اقدام نماید و سپس برای پاسپورت نیز درخواست دهد. اعتبار پاسپورت امارات 5 ساله داده خواهد شد.

  • اصل و یک کپی از کارت ثبت نام
  • گواهی شهروندی معتبر اماراتی
  • عکسی که اخیرا گرفته شده باشد.
  • سند ازدواج و اطلاعات مربوط به فرزندان
  • اصل و یک کپی از کارت ثبت نام
  • گواهی شهروندی معتبر اماراتی
  • عکسی که اخیرا گرفته شده باشد.
  • سند ازدواج و اطلاعات مربوط به فرزندان

پاسپورت امارات و وکیل معتبر برای امور مهم با شرکت داماک damac

برای گرفتن پاسپورت شما نیاز به یک وکیل دارید که ما شرکت داماک damac گروپ بزرگترین و معتبرین سایت املاک کشور را به شما معرفی می کنیم که وکیل های خبره را در اختیار شما قرارمی دهد برای خرید ملک یاری می کند .

داماک damac به آنجه انجام می دهد افتخار میکند .

اگر می خواهید صاحب املاک لوکس و لاکچری شوید با داماک damac همراه شوید  زندگی مدرن و جدید تجربه کنید آرامش را به خانه هایتان ارمغان ببرید .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی می توانید با کارشنا سان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه:

مهاجرت به امارات      مهاجرت به دبی     ویزای امارات     پاسپورت دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...