داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

اولین برج چرخشی و متحرک دنیا در دبی ساخته می شود!برای لذت ازاین برج با شرکت داماک همراه شوید.

دبی منزلگاه بسیاری از عجایب ساخت بشر است. این عجایب از جمله بزرگترین جزیره ی مصنوعی دنیا، بزرگترین مرکز خرید دنیا، و بلندترین ساختمان دنیا می باشند.

علاوه بر این عجایب، دبی به زودی اولین آسمان خراش چرخشی دنیا را نیز به فهرست عجایب خود اضافه خواهد کرد.

ایده ی ساخت برج چرخشی و معماری متحرک و پویای آن، زاییده ی ذهن دیوید فیشر (David Fisher) است. فیشر، قصد دارد برجی ۸۰ طبقه با ارتفاع ۱ هزار و ۲۷۳ فوت بسازد، به طوری که هر طبقه ی آن قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه ای را در هر دو جهت داشته باشد.

طبقات برج، واحدهای پیش ساخته خواهند بود که ساخته شده از مواد فیبر کربن، فولاد و آلومینیوم می باشند. به گفته ی فیشر طبقات در کارخانه مونتاژ خواهند شد و سپس به برج متصل خواهند گشت. این شیوه ی ساخت، ابداعی دیگر است که در این آسمان خراش اجرایی می شود.

هزینه ی این پروژه ی هنگفت به طور دقیق معلوم نیست اما به گفته ی دینامیک آرکیتکچر هزینه ی هر یک طبقه ی این آپارتمان ممکن است از ۴ میلیون دلار تا ۴۰ میلیون دلار متغیر باشد.

ساختمانی که داماک  طراحی می کند باید با محیط، عملکرد، نیازهای ما و حتی درک ما از زیبایی سازگار باشد و وفق داده شود. این امر حرکتی پیوسته و مداوم می باشد.

شش حقیقت برج دینامیکی دردبی

 

 • پروژه برج دینامیکی دبی، قرار است هم شامل هتل باشد و هم و آپارتمان. همچنین اولین برج چرخان در کل دنیا برج دینامیکی دبی است یا بهتر است بگوییم خواهد بود.

 

 • بنابر محاسباتی که انجام شده است، گفته می شود برج دینامیکی دبی، دومین برج بلند دبی خواهد بود.

 

 

 • با پیشرفت اینترنت اشیا (IoT)، تکنولوژی هایی پیشرفته ای در برج دینامیکی دبی بکار خواهد رفت. برای مثال دمای داخلی این برج دینامیکی به شیوه ای کاملا بهینه و خودکار کنترل خواهد شد.

 

 • می توان گفت برج دینامیکی دبی، از جهت مصرف انرژی متکی به خودش می باشد. بطوریکه این برج دینامیکی با توربین های بادی و صفحات خورشیدی به تامین انرژی می پردازد.

 

 

 • جالب است بدانید که ساکنان هر طبقه در برج دینامیکی دبی، با یک سیستم هوشمند بر اساس صدا طراحی شده است. به نحوی که اشخاص ساکن می توانند با بیان کردن درخواست خود به طور لفظی، دستور به چرخش اتاق بدهند.

 

 • قسمت اصلی و بزرگ ساخت برج دینامیکی دبی، در کارخانه انجام می شود. به شکلی که تنها کمتر از ۱۰ درصد پروژه در محل ساخت برج، انجام می شود. برآوردها حاکی از این هستند که فرآیند نهایی برج دینامیکی دبی، در کمتر از یک ماه(حدودا ۲۲ روز) تکمیل می شود.

 

جهت اقامت دراین برج های زیبا و دیدنی با داماک همراه شوید اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .

DAMAC group به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاههای لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملییتی جهان با 33 هزار 214 کشور بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود .

245000تیم مخصصین ما در314 شعب امارات هر ساعت ازشبانه روز ارائه خدمات می دهند .

مزایای وام مسکن عبارتند از :

مزایای وام مسکن شرکت داماک

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه
 • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

با خرید ملک صاحب یک سکه طلا و تور رایگان دبی را نصیب خود کنید.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد