داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی  

به ادامه امکانات هتل آرمانی  دبی با شرکت داماک همراه باشید .

رستوران مدیترانه ای آرمانی Armani Mediterraneo: سرویس ناهار و شام را ارائه می دهد.

رستوران ایتالیایی آرمانیArmani RistoranteItalian : سرویس شام را ارائه می دهد.

رستوران ژاپنی آرمانیArmani HashiJapanese : سرویس شام را ارائه می دهد.

رستوران هندی آرمانیArmani AmalIndian : سرویس شام را ارائه می دهد.

رستوران خانواده دل ایتالین آرمانی Armani DeliItalian family restaurant: سرویس صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد.

این هتل که دارای ۲۵۲ اتاق در ۲۷ طبقه است، تمام اتاق هایش مجهز به تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا و اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی است. همچنین امکاناتی از قبیل ملافه های ضد آلرژی، منوی بالش، روزنامه های رایگان، یخچال، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، کنسول بازی ویدیویی، پخش کننده دی وی دی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، قهوه و چای ساز، اتو ومیز اتو در صورت درخواست و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم آرایشی بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند.

سوییت پریمایر: این سوییت ها ۹۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت آرمانی دبی: این سوییت ها ۳۹۰ متر مساحت دارند، دارای دو اتاق خواب که یک تخت دو نفره بزرگ در یک اتق خواب و یک تخت یک نفره در اتاق دیگر وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت امباسدر آرمانی: این سوییت ها ۱۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت امباسدر آرمانی با تراس: این سوییت ها ۱۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و تراس با چشم انداز شهر نیز می باشند.

سوییت سیگنیچر آرمانی: این سوییت ها ۲۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

آپارتمان با یک اتاق خواب: این آپارتمان ها ۱۰۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

آپارتمان با دو اتاق خواب: این آپارتمان ها ۱۸۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در یک اتاق خواب و یک تخت دو نفره دیگر در اتاق دیگر وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

اتاق دبل کلاسیک: این اتاق ها ۷۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.

damacgroupبزرگترین و معتبرترین  و لاکچری ترین سایت املاک شهر دبی است ارائه دهنده انواع ویلاهی لوکس در دبی است  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده  و عکس از همه زوایای هتل در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

 

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش   در اختیار مردم قرار دهد .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد