داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

حمل ونقل در دبی با داماک damac group

هنگامی که قصد سفر دارید مخصوصا سفر خارج از ایران، همیشه مبحثی با عنوان هزینه در میان است، در این سفر ها به خصوص سفر به شهر دبی بیش ار پیش بر اهمیت هزینه ها می افزاید. این شهر بسیار گران است و کوچکترین هزینه ها حتی هزینه های بی اهمیت هم می تواند خرج سنگینی به بار بگذارد.

در حال حاضر خط های قرمز و سبز متروی دبی راه افتاده است . مترو ها در دبی ساعت 05:50 صبح تا ساعت 23:00 همه روزه باز می باشند . در آخر هفته های میلادی پنج شنبه و شنبه از ساعت 23:00 به بعد هم کار می کنند. گردشگران تور دبی بدانند که مترو در روز های جمعه تعطیل می باشد و از ساعت 13:30 به بعد شروع به کار می کنند. همچنین هزینه حمل و نقل در دبی به وسیله مترو 3 تا 7.5 درهم می باشد.

تاکسی در دبی

یکی از راحت ترین و محبوب ترین طی کردن مسافت در دبی تاکسی است .که حداقل کرایه تاکسی 12 درهم و هزینه رفتن از یک طرف شهر به طرف دیگر بین 80 تا 100 درهم برایتان هزینه دارد.

هزینه حمل و نقل در دبی به وسیله تاکسی ، از دیره به سمت بازار دبی 28 درهم هزینه ، از دیره به بازار امارات 50 درهم هزینه و همچنین از دیره تا بازار وافی 20 درهم برایتان هزینه دارد. اگر بخواهیم بگویم هر 3 کیلومتر جا به جایی در دبی به وسیله تاکسی 8 تا 12 درهم هزینه دارد.

هزینه اتوبوس در دبی با داماک damac group:

اگر برای رسیدن به مقصدی که می خواهید بروید عجله ای ندارید اتوبوس ارزان ترین راه برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان می باشد. شبکه اتوبوسرانی دبی بسیار گسترده است .به طوری که اگر از یک طرف شهر به طرف دیگر بخواهید بروید حدود 3 درهم تا 8.5 درهم هزینه دارد. قسمت های جلویی اتوبوس ها برای بانوان و خانواده ها اختصاص داده شده.

آبرا در دبی

اگر به دبی سفر می کنید برای یک بار هم که شده از این وسیله نقلیه استفاده کنید. این وسیله نقلیه کشتی کوچکی است که 20 نفر ظرفیت دارد که شما را از یک طرف نهر به طرف دیگر نهر جا به جا می کند. هزینه استفاده از این کشتی ها برای هر نفر بین 3 درهم تا 5 درهم می باشد. در حال حاضر این کشتی ها با ورژن جدید تری تولید شده اند که کمی بی روح است اما برای شما راحتی بیش تری را به ارمغان آورده است که هزینه استفاده از آن برای هر نفر 6 درهم می باشد.

سیستم حمل و نقل در دبی باداماک damac group :

تاکسی

در این شهر حتی می توانید تاکسی هایی با سقف صورتی را ببینید که مخصوص بانوان می باشند. تعداد زیادی از این تاکسی های مخصوص را می توانید در فرودگاه هم ببینید. پس اگر یک خانم هستید و قصد دارید تنها به دبی سفر کنید، تاکسی ها گزینه ی بسیار خوبی برای رفت و آمد در شهر می باشند . دبی شرکت های تاکسیرانی زیادی دارد و به طور کلی تاکسی های این شهر در۴ دسته ی رنگی صورتی و سفید، زرد و سفید، آبی و سفید و سبز و سفید قرار می گیرند.

اتوبوس

سیستم اتوبوس دبی یک راه حمل و نقل ارزان برای دسترسی به مکان هایی است که با مترو نمی توانید بروید. سیستم اتوبوس دبی بیش از ۶۰۰ ایستگاه در دبی و حومه ی آن دارد. تمام این اتوبوس ها و بیشتر ایستگاه های اتوبوس از سیستم خنک کننده برخورمی باشند. بیشتر این اتوبوس ها به سمت ایستگاه Gold Souk یا بازار طلا می روند و از طریق این ایستگاه می توانید به راحتی به جاذبه هایی مثل بازار طلا، بازار ماهی، بازار عطر و بازار ادویه دسترسی پیدا کنید.

مترو

مترو دبی یک سیستم حمل و نقل فوق مدرن می باشد. سیستم متروی دبی تمیز،کارآمد و سریع می باشد و نرخ معقولی دارد. متروی دبی طولانی ترین متروی بدون راننده و کاملا اتوماتیک است. متروی دبی در حال حاضر دو خط سبز و قرمز دارد. بهتر است بدانید در متروی دبی اجازه ی خوردن و آشامیدن ندارید.

کشتی

سیستم حمل و نقل با کشتی در دبی وسیله ای توریستی است. این وسیله ی رفت و آمد، بیشتر از آن که یک وسیله ی حمل و نقل باشد، کشتی ای توریستی است که نمای متفاوتی از دبی و بعضی از ساختمان های معروف آن را به توریست ها نشان می دهد. این کشتی ها محیطی راحت و تمیز دارند و فقط در صورتی حرکت می کنند که مسافرانشان بیش از ۱۰ نفر باشد.

برای اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد