داماک گروپ معتبر ترین سایت املاک دبی

دراین مقاله به ادامه پروژه با داماک پیش می رویم با ما همراه شوید .

چگونگی تصمیم گیری شرکت داماک بر یک پروژه مدیریت ساخت و ساز؟

مالک پروژه به منظور جلب مناقضه، اطلاعات پروژه خود را با گروه بزرگی متشکل از پیمانکاران داماک، پیمانکاران عمومی یا پیمانکاران فرعی به اشتراک می گذارد. شروع این فرآیند با برآورد هزینه برای طرح ها و مصالح اولیه انجام می شود تا مالک پروژه بداند چه مقدار هزینه باید برای پیمانکار صرف کند تا پروژه به اتمام برسد.

به طور کلی دو نوع مناقضه وجود دارد:

مناقضه باز:

 برای پروژه های عمومی استفاده شده و معمولاً به وسیله تبلیغات ترویج داده می شود. یک مناقضه باز از تمام پیمانکاران می خواهد تا مبلغ پیشنهادی خود را ارائه دهند.

مناقضه بسته:

مخصوص پروژه های خصوصی است. مالک تنها از تعدادی پیمانکار درخواست می کند تا مبلغ پیشنهادی خود را اعلام کنند.

سپس زمانیکه مالک از تمام مبالغ پیشنهادی برای پروژه مطلع می شود، از طریق روش های زیر پیمانکار خود را انتخاب می کند:

کمترین مبلغ پیشنهادی:

این روش بر هزینه پروژه متمرکز است. پیمانکاران کمترین مبلغ پیشنهادی خود برای تکمیل پروژه را اعلام کرده و مالک آن پیمانکاری که کمترین مبلغ پیشنهادی را اعلام کرده است گزینش می کند.

براساس صلاحیت:

 در این روش پیمانکار تنها براساس صلاحیتش انتخاب می شود. مالک با پیمانکار در مورد مواردی مانند تجربه وی، طرح های مدیریتی، سازماندهی پروژه و بودجه و عملکرد دستور کار مصاحبه می کند.

بالاترین ارزش:

مالک با تلفیق هزینه و صلاحیت، پیمانکاری که بهترین مبلغ پیشنهادی را ارائه داده و همچنین بیشترین صلاحیت را داراست، برمی گزیند.

و در نهایت پس از آنکه مالک پیمانکار خود را انتخاب کرد، براساس یکی از چهار نوع پرداخت متفاوت زیر قرارداد خواهند بست:

مبلغ مقطوع:

این رایج ترین نوع قرارداد است. پیمانکار و مالک توافق می کنند که کل هزینه پروژه چه در صورت شکست و یا پیروزی پروژه یکجا پرداخت شود.

هزینه به علاوه حق الزحمه:

مالک کل هزینه بعلاوه درصد ثابتی از حق الزحمه را به پیمانکار پرداخت می کند. این نوع قرارداد برای پیمانکار بسیار سودبخش است.

تضمین حداکثر قیمت:

این نوع قرارداد همانند قرارداد هزینه بعلاوه حق الزحمه می باشد با این تفاوت که قیمت کلی و حق الزحمه فراتر از سقف ثابتی نخواهد رفت.

قیمت واحد:

زمانی این قرارداد انتخاب می شود که هر دو طرف نمی توانند هزینه کلی را از قبل تخمین بزنند. مالک یک هزینه واحد مشخصی را برای محدود کردن مصارف اضافی تعیین می کند.

درباره داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است - تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک ، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه ، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات ، قطر ، عربستان سعودی ، اردن ، عمان ، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .

DAMAC group به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاههای لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

245000 تیم متخصص ما در هر ساعت ازشبانه روز و چندتا شعب امارات ارائه خدمات می دهند .با شرکت داماک damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل  را تجربه کنید.داماک گروپ برای رفاه حال مشتری وام هایی با بهره بسیار پایین فراهم کرده است .

مزایای وام مسکن شرکت داماک

  • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
  • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
  • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
  • مصوبات 72 ساعته
  • حداقل کاغذ
  • خرید مستقیم
  • برنامه های پرداخت ویژه
  • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

با خرید ملک صاحب یک سکه طلا و تور رایگان دبی را نصیب خود کنید.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد