داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

در این مقاله ی ما سعی بر این داشته ایم که شما همراهان داماک گروپ damac group با پروژهای مهمی از امارات را به اطلاع شما سروران برسانیم و امیدواریم که مفید واقع شده باشه .

دولت امارات متحده عربی، در راستای برنامه‌های توسعه دبی به‌عنوان یکی از قطب‌های گردشگری، با شرکت‌های بزرگی دست به همکاری زده است تا بتواند دبی را تبدیل به یکی از قطب‌های گردشگری خاورمیانه کند.

ارزش مالی پروژه‌هایی همانند جزیره دریای آبی، خلیج هاربر، کانال آبی دبی  و پارک‌های دبی چندین یک میلیارد است. تمامی این پروژه‌ها برای رونمایی در نمایشگاه ۲۰۲۰ آماده‌سازی و افتتاح خواهند شد.

  • اطلاعاتی در مورد موزه آینده توسط داماک damac :

شیخ حمودا بن محمد بن رشید آل مکتوم، رئیس شورای اجرایی دبی و همچنین رئیس هیئت‌امنای موزه آینده، دستورالعمل‌های اجرایی و مالی برای تکمیل سریع‌تر این پروژه به‌عنوان منبع الهام و نوآوری برای سایر سازه‌ها، داده است. این پروژه در سال ۲۰۱۰ در نزدیکی منطقه خیابان برج‌های امارات  و جاده شیخ زاید  ساخته شده است . در این موزه اجلاس‌های بین‌المللی علمی، دوره‌های پیشرفته و کارگاه‌های تخصصی در زمینه طراحی و نوآوری‌هایی که جدیدترین یافته‌های علمی، نگرش‌ها و طرح‌های نظری و عملی را پوشش می‌دهند، برگزار خواهد شد.

  • قاب دبی را با داماک damac ببینید :

شهرداری دبی قصد دارد که قاب دبی را تبدیل به اولین مقصد گردشگری و توریستی جهان کند. در گفتگویی که حسن ناصرلوتاه انجام داده است، اشاره کرده که قصد داریم این قاب به جاذبه شماره یک دنیا شود. محل قرارگیری این قاب پارک زابل  است که از یک‌سو نما به دبی در حال پیشرفت و از یک سمت نما به دبی قدیم را به چشم جهانگردان ارائه می‌دهد. مشخصات ساختاری این سازه به این صورت است: ۱۵۰ متر ارتفاع و ۹۳ متر طول که یک قاب خالی عکس را شامل می‌شود. از یک‌سو می‌توان دبی جدید و در حال پیشرفت که شامل برج‌های دبی و برج خلیفه را دید و از سمت دیگر محله‌های قدیمی دبی همانند دیرا، ام هاراره و کرامه را مشاهده کرد.

  • در خصوص خلیج هاربر اطلاعات بدست بیاورید با داماک damac :

 این پروژه که شامل بزرگ‌ترین برج‌های دوقلو در جهان است را برعهده گرفته‌اند. محل قرارگیری این سازه سه برابر وسعت منطقه مرکزی دبی است و در کنار خلیج و رأس الخور واقع شده است. این مجتمع شامل هشت میلیون فوت مربع فضای تجاری، نه هزار و سی واحد مسکونی، ۲۲ هتل با ۴۴۰۰۰ اتاق خواهد بود. فاز اولیه خلیج دبی که شامل شش برج بوده رونمایی شده، ولی جزییات دقیقی از برج‌های دوقلو منتشر نشده است.

اداره راه و حمل ‌و نقل دبی، خبر تکمیل سی و سه درصدی این پروژه دو میلیارد دلاری را تائید کرده است. این پروژه از سه جاده اصلی دبی، به ترتیب آل واصل، حمیرا و شیخ زاید عبور می‌کند . نکته جالبی که در مورد این کانال‌ها وجود دارد، انجام هم‌زمان عملیات ساخت در یک نقطه و عملیات پیش‌سازی در نقطه دیگر است که به سرعت بخشیدن در تکمیل این مسیر کمک فراوانی کرده است. طول این آب راه یا کانال حدود سه کیلومتر است و از سال ۲۰۱۳ شروع به ساخت کرده است .

  • پارک موضوعی دبی چکونه مکانیست با داماک damac :

این پارک شامل سه پارک کوچک است که هرکدام از آن‌ها تا سال ۲۰۲۰ به‌صورت کامل افتتاح خواهند شد. ازجمله این پارک‌ها به پارک بالیوود که مختص به اجرا برنامه‌های سینمای هند و همچنین پارک قهرمانان مخصوص بچه‌های ۲ تا ۱۲ ساله است، می‌توان اشاره کرد.

  • ساحل المنظور را معرفی میکنیم با داماک damac :

این پروژه در حدود نه میلیون فوت مربع است و چهار هزار واحد مسکونی، سیصد اتاق، دویست و پنجاه هزار مترمربع امکانات رفاهی و تجاری و ۵٫۳ کیلومتر راه‌آهن دارد. طراحی این پروژه به پایان رسیده و همه چیز برای ساختن آن آماده است.

مبلغ چهارصد و هفتاد و پنج میلیون درهم برای این پروژه در نظر گرفته شده است. این پارک دارای راه‌های دسترسی به سایر نقاط دیدنی است. مبلغ چهارصد و هفتاد و پنج میلیون درهم برای این پروژه در نظر گرفته شده است. این پارک دارای راه‌های دسترسی به سایر نقاط دیدنی است.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group  در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد