داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

برای کسب اطلاعات بیشتر مربوط به پاسپورت پیشنهاد میکنیم که سایت داماک گروپ را دنبال کنید که تلاششو کرده که در این مقاله اطلاعات مفیدی در اختیار شما به نمایش بگذارد .

پاسپورت چیست و چرا نمیتوان آن را خرید؟ با داماک damac

پاسپورت، یک مدرک شناسایی رسمی است که دولت، آن را برای اتباع خود صادر می‌کند. در اینجا منظور افرادی هستند که اقامت خود را از یک دولت دریافت می‌کنند. صاحبان پاسپورت مجاز به عبور از مرز‌های ملی و همچنین بازگشت به میهن‌شان هستند. دارندگان پاسپورت می‌توانند با استفاده از این مدرک، هویت خود را به مقامات داخلی و همچنین موسسات خصوصی یا افراد اثبات نمایند. همچنین افراد صحت اطلاعات هویتی خود را بدین گونه ابراز می‌نمایند.

نام صاحب پاسپورت در این گواهی ذکر شده، با این حال پاسپورت متعلق به آن فرد نخواهد بود. هر پاسپورت دارائی کشور صادر کننده محسوب می‌شود. پس با این تفاسیر، پاسپورت را نمی‌توان خرید. هر پاسپورتی که در اینترنت یا کشور‌های دیگری برای فروش گذاشته می‌شود، دزدی یا جعل مجرمانه است.

تمامی پاسپورت‌ها دارای ویژگی‌های آشکار احراز هویتی هستند. پس این‌گونه در هنگام بررسی پاسپورت، افرادی که اقدام به جعل پاسپورت نمایند، به سرعت شناسایی خواهند شد.  اینکه اطلاعات هویتی به صورت الکترونیکی ، آن‌چنان تفاوتی ندارد. در پاسپورت‌های غیر الکترونیکی نیز ویژگی‌های امنیتی مخفی وجود خواهد داشت.

در صورتی که اجازه اقامت یک خارجی که در امارات زندگی می‌کند با استفاده از پاسپورت جعلی اخذ شده باشد، این اجازه باطل خواهد شد. به دست آوردن یا استفاده از یک پاسپورت جعلی یا دستکاری شده و یا به دست آوردن و یا استفاده از پاسپورت یک نفر، می‌تواند همزمان به عنوان چند عمل مجرمانه محسوب شود . خرابکاری در اسناد هویتی رسمی، جعل، ارائه اطلاعات غلط در سوابق عمومی، سرپوش گذاری و مخفی‌سازی مدارک، اقدام به طرح نقشه برای خرابکاری در اسناد هویتی رسمی، به دست آوردن اسناد دروغین هویت رسمی، سوء استفاده از عناوین، رده بندی‌های شغلی و نماد‌ها، تحریف احوال شخصی، تشکیل سازمان‌های مجرمانه .

تایید هویت ویزا و پاسپورت چگونه است؟ با داماک damac

یکی دیگر از تفاوت های ویزا و پاسپورت در نوع تایید هویت در کشورهای دیگر  است، پاسپورت سندی معتبر  دفترچه ای مانند شامل عکس و چندین صفحه خالی برای مستندات رسمی که هنگام ورود به کشوری دیگر مورد نیاز است، می باشد. اما ویزا یک سند رسمی از سوی کشوریست که تمایل به بازدید از آن دارید و به شما اجازه ورود موقت را برای مدت معینی اعطا می کند. ویزاها بسته به طول مدت اقامت و هدف بازدید شما متفاوت هستند. بسته به کشور، ویزا مهری بر روی کاغذ و سندی کاغذی و یا یک تمبر در پاسپورت است.

انواع پاسپورت:

ویزا ها هم مدت زمان مشخصی دارد اما فرق ویزا و پاسپورت در انواع آن است مثل این که شما دو مجوز ورود داشته باشید که هر دو لازم و ملزوم سفر های خارجی است، پاسپورت ها انواع مختلفی از قبیل پاسپورت سیاسی، پاسپورت توریستی و پاسپورت خدمت و فرمال پاسپورت، اینیشیال پاسپورت و پرسنال پاسپورت دارند، فرمال پاسپورت که داشتن آن باعث افزایش سقف تراکنش ها ی مجاز که البته مقدار آن محدود است می شود .

انواع ویزا و تعاریف اولیه آن را می توانید با داماک damac  تجربه کنید :

کشورها از نظر نحوه صدور ویزا و از نظر هدف سفر و دفعات اجازه ورود به کشور و نحوه اقدام کردن و اعتبار ویزا برای سفر به بیش از یک کشور متفاوت هستند در حالی که پاسپورتها فرق چندانی ندارد، البته مدارک تقریبا مشترکی برای در خواست همه ویزا ها وجود دارد. ویزا ها را می توان به انواع توریستی، کار، تحصیلی به ویزای بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم کرد. هر کدام از این ویزا ها با توجه به هدف شما از مسافرت صادر می شود و برای هر کدام هم محدودیت زمانی وجود دارد در صورتی که برای پاسپورت این موضوع صدق نمی کند، شاید این مورد را هم بتوان فرق ویزا و پاسپورت دانست .

مدارک  مشترک بین خانم‌ها و آقایان برای دریافت گذرنامه:

اصل شناسنامه و کارت ملی و یا تأییدیه ثبت احوال برای کلیه متقاضیان

ارائه اصل آخرین گذرنامه (در صورت معتبر بودن )

عکس بیومتریک (چهره و اثرانگشت)

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group در ارتباط باشید .

مطالبه مشابه

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد