داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

پاسپورت دردبی damac group:

پاسپورت امارات ، راههای اخذ تابعیت امارات و شرایط بدست آوردن شهروندی کشور امارات متحده عربی می باشد.

اخذ پاسپورت امارات ومهاجرت به امارات چگونه است ؟با داماک damac group

بسیاری تصور می کنند که قوی ترین و معتبر ترین پاسپورت جهان متعلق به آمریکا یا یکی از کشور های پیشرفته غربی می باشد. پاسپورت امارات در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها به صورت بلامنازع در رده نخست قرار داشته و معتبر ترین پاسپورت جهان شناخته می شود. شما با داشتن پاسپورت امارات می توانید به ۱۷۱ کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنید. از جمله کشور هایی که می توان با داشتن پاسپورت امارات به آن ها سفر کرد می توان به تمامی کشورهای اروپایی، روسیه، اکثر کشور های قاره آمریکا نظیر کانادا، مکزیک، برزیل، آرژانیتن و … اشاره نمود.

برای دستیابی به پاسپورت امارات و تابعیت این کشور می توان به چند طریق اقدام به مهاجرت کرد و پس از طی مراحلی پیچیده غیر به تابعیت و پاسپورت امارات رسید. همه این موارد مستقیما به اقامت دائم امارات و تابعیت این کشور منجر نخواهد شد. روش های مهاجرتی و اخذ تابعیت کشور ها به ۶ دسته کلی کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی تقسیم بندی می گردد که به شرایط اخذ پاسپورت امارات در هر یک از این روشهای مهاجرتی به این کشور می پردازیم.

پاسپورت امارات از طریق کاربا داماک damac group:

مهاجرت کاری به امارات یکی از انواع شایع و پرطرفدار مهاجرت به این کشور برای فارسی زبا نان می باشد. دلیل این امر علاوه بر نزدیکی این کشور به ایران و افغانستان، شاید نرخ بیکاری بسیار پایین این کشورو دستمزد بالا و معافیت مالیاتی آن باشد. با وجود نکات مثبتی که برای کار در امارات ذکر شده ، یکی از بزرگترین معایب مهاجرت کاری جهت اخذ پاسپورت امارات این می باشد که این کشور در هر بار تمدید اقامت کاری شما ممکن است عذر شما را بخواهد و دیگر مجوز اقامت کاری شما را تمدید ننماید. و شما مجبور می شوید پس از عادت کردن به کار و شرایط کاری در امارات، به کشور خود بازگردید و موفق به اخذ تابعیت و پاسپورت امارات از این طریق نشوید. شما همواره این استرس و نگرانی را دارید که از این کشور اخراج شوید؛ حتی اگر هیچ گاه درخواست تمدید مجوز اقامت شما رد نگردد، برای اخذ پاسپورت امارات از طریق کار ، باید بیش از ۳۰ سال در این کشور اقامت کنید و ضمن هیچ گونه جرمی، هیچ بدهی مالیاتی به دولت این کشور نداشته باشید تا واجد الشرایط ارائه درخواست جهت اخذ شهروندی، تابعیت و پاسپورت امارات شوید.

معتبرترین پاسپورت های جهان دردبی با داماک damac group:

هر ساله موسسات مختلفی در جهان به بررسی اعتبار سنجی پاسپورت کشورهای مختلف می پردازند. و لیستی ارائه می کنند. که بر اساس آیتم های مختلف گذرنامه های کشورهای مختلف را رتبه بندی می کنند. در این مقاله از رتبه بندی شرکت پاسپورت ایندکس استفاده شده است:

پنج پاسپورت برتر دنیا:

در زیر رتبه ۱ تا ۵ معتبرترین پاسپورت های جهان را داریم که از بیشترین تا کمترین رتبه بندی شده اند:

امارات متحده عربی

آلمان

دانمارک. سوئد. لوکسبورک. فنلاند. ایتالیا. سنگاپور. فرانسه. هلند. بلژیک. استرالیا، اسپانیا. پرتغال، نروژ، سوئیس، کره جنوبی، امارات متحده امریکا.

یونان، ژاپن، انگلیس، ایرلند، کانادا.

جمهوری کشور چک، مالتا، مجارستان، ایسلند.

در این گزارش کشورها در ۹۲ رده رتبه بندی شده اند. این رتبه بندی بر اساس تعداد کشورهایی است که دارنده پاسپورت مورد نظر می تواند بدون ویزا به آنها سفر کند.

پاسپورت امارات متحده عربی؛ معتبرترین پاسپورت جهان  با داماک damac group

پاسپورت امارات متحده عربی، با امکان سفر بدون ویزا به 167 کشور جهان و امکان دریافت ویزا در فرودگاه مقصد در 113 کشور جهان، برای دارندگان پاسپورت این کشور، معتبرترین پاسپورت جهان شد.

این در حالی است که این کشور در رنکینگ جهانی رتبه چهارم را دارا بود و پاسپورت سنگاپور معتبرین پاسپورت جهان بود.

پاسپورت امارات متحده قدرتمندترین پاسپورت جهان می باشد و بعد از آن، پاسپورت های زیر معتبرترین پاسپورت های جهان می باشند. پاسپورت کشورهای سنگاپور و آلمان در رتبه دوم این فهرست می باشند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالبه مشابه

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد