داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

سایت داماک damac  سعی بر این دارد در این مقاله که امارات را به طور کلی و عجایب های امارات  را به اطلاع شما عزیزان برساند.

امارات متحده عربی را می توان کشوری منحصر به فرد محسوب کرد. در ابتدا باید اذعان داشت که این کشور جز معدود کشورهای باقی مانده در جهان است که با سیستم پادشاهی مطلقه اداره می‌شود. موضوع فوق به این معنی است که در این کشور برخلاف برخی از دیگر سیستم های سلطنتی مانند انگلستان که مجلس دارای قدرت اصلی و سیاسی است، پادشاه حاکم مطلق بوده و تمامی مسائل را در اختیار دارد . با  داماک گروپ damac group همراه باشید تا بیشتر از امارات و شگفتی های آن بدانید.

بسیاری از مردم مناطق جنوب آسیا با هدف جستجوی کار به شهر دوبی مراجعه کرده و از فرصت های شغلی با درآمدهای زیاد در این شهر بهره می برند. بنابراین اگرچه افراد زیادی با هدف کار و فعالیت به این کشور مراجعه کرده و برای سال هایی طولانی در آن اقامت می‌کنند اما معمولا این افراد پس از پایان زمان کار خود باید امارات را ترک کرده و به کشور خود بازگردند.

این دلایل نشان دهنده این است که امارات متحده عربی یکی از عجیب ترین کشورهای دنیا است با داماک damac :

-مسلمانان در طول ماه رمضان بر فراز بام بلندترین آسمان خراش دبی به نسبت سایر افراد این شهر به مدت دو دقیقه دیرتر افطار می کنند

-در شهر دبی هیچ آدرس و کدپستی وجود ندارد و این موضوع به معنی این است که اداره پست این شهر؛ هیچ مرسوله ای را به هیچ آدرسی تحویل نمی‌دهد. هر یک از مردم این شهر در اداره پست یک صندوق اختصاصی دارند

-حدود یک چهارم از جرثقیل های بزرگ پروژه های ساختمان سازی جهان، در شهر دبی قرار دارد.

-ابوظبی صاحب بیشتر ساختمان های کرایسلر در منهتن است.

-اگرچه کشور امارات متحده عربی از نظر تولید آلاینده های جوی در جهان شرایط بسیار مناسبی داشته و سومین کشور پاک از این نظر محسوب می شود. اما این کشور همچنین یکی از طرفداران اصلی پروتکل کیوتو و حامی گسترش سوخت های پاک است.

-در شهر ابوظبی شما می توانید عابربانک هایی را پیدا کنید که به مشتریان شمش طلا می‌دهند.

-اعراب تنها ۱۳ درصد از ساکنین امارات متحده عربی را تشکیل می دهند. بیشترین ساکنان این کشور اهالی کشورهای جنوب آسیا هستند.

-از بین ۹ میلیون نفر ساکن این کشور؛ تنها یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر شهروند محسوب شده و بقیه آنها را کارگرانی که عمدتا از کشورهای جنوب آسیا با هدف کسب درآمد بیشتر و ساخت آینده ای بهتر برای خود به تشکیل می دهد.

-ابوظبی موفق به ساخت یک شهر جدید به نام مصدر Masdar City شده است که تمامی انرژی مورد نیاز خود را از طریق خورشید تامین می‌کند.

-شهر دبی علی رغم اینکه در صحرا قرار دارد، دارای یک زمین گلف بسیار بزرگ است که تنها آبیاری روزانه آن نیازمند ۴ میلیون گالن آب است.

-زمین گلف دبی

تا سال ۱۸۰۰ میلادی خلیج فارس با عنوان ساحل دزدان دریایی شهرت داشت. حاکمان فعلی این کشور که از جمله ثروتمندترین خاندان های جهان محسوب می شوند در آن زمان قبایل کوچک دزدان دریایی را تشکیل می دادند.

-پس از بحران اقتصادی بسیاری از مردم، کشور امارات را ترک کرده و خودروهای خود را در بخش های مختلف شهر و به ویژه فرودگاه دبی رها کردند.

-با توجه به ماشین های بسیار قدرتمند و پر سرعتی که مردم در کشور امارات متحده عربی از آن بهره می برند، پلیس این کشور از خودروهای لامبورگینی، بنتلی و فراری استفاده می کند.

-بزرگترین پارک سرپوشیده جهان در ابوظبی قرار دارد. این پارک متعلق به شرکت فراری بوده و سریعترین ترن هوائی جهان در آن قرار دارد.

-به دلیل روند سریع رشد شهر دوبی در سال ۲۰۰۹ میلادی، بیشتر بخش های این شهر هنوز به سیستم فاضلاب متصل نیست.

-در سراسر این کشور هیچ رودخانه ای وجود ندارد!

جزایر نخل در شهر دوبی را می توان بزرگترین جزایر مصنوعی جهان محسوب کرد.

بر اساس مندرجات کتاب رکوردهای جهانی گینس، دوبی مال بزرگترین مال در سراسر جهان از نظر وسعت محسوب می شود.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group  در ارتباط باشید .

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد