داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

از مزیت های زندگی در امارات، می توان به شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… اشاره نمود. اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد،

اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت. البته پیشنهاد ما این است که برای این منظور به شرکت داماک گروپgroup  damac   مراجعه نمایید و از مشاوره های تخصصی و حرفه ای وکلا و کارشناسان موسسه بهره مند گردید .

 توضیحاتی در مورد اینکه چرا اقامت در امارات ؟ با داماک damac

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی.

پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این ویزا نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید.

شرایط اقامت در دبی از طریق تحصیل  با داماک damac ببینید :

دانشگاه های برگزیده و معتبری در کشور امارات متحده عربی وجود دارد که طیف وسیعی از دوره ها و برنامه های آموزشی را ارائه می دهد. از آنجا که دانشگاه های این کشور از سطح علمی بسیار بالا و پیشرفته ای برخوردار بوده و در رنکینگ و رتبه بندی های جهانی قرار دارند، لذا شرایط اقامت در دبی را در زمینه تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در امارات فراهم نموده اند. مردم امارات در امور تجاری و کسب و کار و همچنین امور مربوط به تحصیل و آموزش، زبان انگلیسی را مورد استفاده قرار می دهند .

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت با داماک damac

دراین فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر است. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت. نه تنها این شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛ گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت.  حتما بیاد داشته باشید که نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات خواهید بود .

آیا اگر ویزای قانونی اقامت امارات راداشته باشم و اگر قصد برگشت به کشور خودم را داشته باشم  و زمانی که برگردم ویزای من قانونی خواهد بود؟ با داماک damac

فرض بر این است که ویزای شما تا ۶ ماه بعدی منقضی نخواهد شد، می‌توانید در این ۶ ماه در خارج از امارات باشید و با ویزای مشابه برگردید. بیرون بودن از امارات به مدت بیش از ۶ ماه به‌طور خودکار اقامت شما را غیر قانونی خواهد دانست.

تمدید ویزای اقامت چگونه است ؟ داماک damac

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر است و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار ویزای اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید. نقض این قانون سبب مسدود شدن ویزا خواهد شد و رفع آن مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

اخذ اقامت امارات از طریق خرید املاک و مستغلات توسط داماک damac  ببینید :

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال است. توجه کنید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سالخواهید توانست که برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

برای اطلاعات بیشتر با داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group در ارتباط  باشید .

مطالبه مشابه

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...