داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

اقامت دردبی با داماک damac group:

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی هستند که شما می توانید درآن اقامت بگیرید .اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.

در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشدو اقامت دردبی باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک چگونه است ؟damac group

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی  می باشد. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک اقدام کنید.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی با داماک damac group:

اقامت دبی با خرید ملک ، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای 3 سال صادر می‌شود . پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای اقامت دریافت کنید.

دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد کرده است که اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک باداماک damac group:

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت دبی با خرید ملک را بدست آورید. مدت اعتبار این ویزا 2 سال  میباشد. در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

آیا با خرید یک سویت در دبی ویزای اقامت می دهند؟

خیر. برای درخواست ویزای اقامت از طریق خرید ملک، باید ارزش ملک خریداری شده حداقل یک میلیون درهم بوده و کل مبلغ ان پرداخت شده و قسطی نباشد.

توصیه های اقامت در دبی با داماک damac group:

قبل از هرگونه تصمیمی برای کار و زندگی در دبی ، بررسی لازم در خصوص نوع کار و فعالیت را انجام دهید. تنها افرادی در دبی موفق  هستند  که در هر زمینه و شغلی قصد انجام فعالیت دارند، تخصصی لازم و کافی و سرمایه مناسب و ایده‌های نو داشته باشند.

اگر برای گذران دوران بازنشستگی قصد اقامت دردبی  دارید بررسی همه جانبه انجام دهید .

 

بافت انسانی محیط را به لحاظ زندگی و سازگاری با اخلاق و روحیات خود، همسر و فرزندان ارزیابی کنید. – هزینه‌های کار و زندگی اعم از اجاره دفتر و منزل، خوراک و پوشاک، آب و برق، تلفن، خرید ماشین، بنزین، مدرسه یا دانشگاه را به دقت بررسی کنید و با پیش‌بینی میزان بازدهی شرکت تطابق دهید.

شرایط اقامت دائم در دبی با داماک damac group:

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اخذ اقامت دبی هستند . در این باب می توان با حمایت از کارفرمایان اقدام به اخذ اقامت دبی نمود. ویزای اقامتی دبی بایدهر 3 سال یکبار تمدید شود. از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی خرید ملک می باشد. پس از اخذ اقامت دبی، شخص قادر خواهد بود تا جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. شرکت ما می تواند اطلاعات لازم را جهت اخذ اقامت UAE به متقاضیان عرضه نماید. با توجه به کادر مجرب ما، می توانید جهت دریافت مشاوره به منظور تاسیس شرکت در دبی اقدام نمایید.

اگر شرایط شما جهت تابعیت اقامت امارات متحده  با شرایط اقامت مطابقت نداشته باشد، شما به ویزا و حامی مالی برای بازدید خود نیاز خواهید داشت.

برای  اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالبه مشابه

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد