داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

اگر رویای اقامت در دبی را دارید ما پیشنهاد میکنیم که داماک گروپdamac group  را همراهی کنید که در این مقاله سعی بر این دارد که ویژگی های اقامت در این کشور را به اطلاعا شما عزیزان  برساند .

اگر به تازگی تصمیم گرفتید که مهاجرت کنید و به کشور دیگری برای زندگی بروید و دبی یکی از گزینه ها مد نظر شماست با ما همراه شوید تا شما را برای اخذ ویزای اقامت دبی راهنمایی کنیم.دبی از جمله شهرهایی است که سفر به آن برای مردم آسیایی و حتی مردم تمام جهان جذابیت زیادی دارد.

کشور امارات سالهاست که به هیچ عنوان اقامت دائم برای ایرانیان صادر نمیکند؛ اخذ اقامت دبی حتی برای تحصیل دانشجویان به سختی صادر میشود.  در سال جاری طی هماهنگی هایی با شرکتهای خصوصی مقیم امارات موفق به اخذ ویزای اقامت امارات با اعتبار 4 ساله کارمندی از طریق اخذ پیشنهاد کاری با قابلیت تمدید سالیانه شده ایم. این ویزای اقامت 4 ساله را میتوان پس از  آن برای هر سال تمدید شود و بدون هیچ گونه دغدغه ای در این کشور ماندگار باشید . امکان زندگی و اقامت دبی را برای همسر و فرزندان متقاضی اصلی نیز شامل این اقامت شده است .

ویژگی های اصلی مهاجرت را میتوانید با داماک damac ببینید :

امارات متحده عربی، و به ویژه دوبی، به مقصدی جذاب برای مهاجران تبدیل شده است. محیط اجتماعی بین المللی، زندگی شبانه پویا، آب و هوای گرم و مطبوع، اقتصاد پر رونق، و نرخ پایین مالیات همه و همه شرایطی ایده آل را برای زندگی در این کشور فراهم می سازند. به لطف برنامه جدید اقامت از طریق سرمایه گذاری، شما و خانواده تان می توانید به سادگی اجازه اقامت در این کشور را دریافت کنید. روند رسیدگی بسیار سریع است، و بسته به نوع اجازه بین فقط 1 هفته تا 1 ماه طول خواهد کشید.

مهم ترین الزام برای کسب صلاحیت اقامت این است که ملکی که خریداری می کنید باید مسکونی و قابل سکونت باشد. یعنی آن دسته های از پروژه های املاک و مستغلات که هنوز تکمیل نشده اند و نیز املاک تجاری واجد شرایط تلقی نمی گردند.

بر حسب سرمایه گذاری که انجام می دهید، می توانید دو نوع ویزا اخذ کنید. نخست، می توانید یک ویزای 6 ماهه ویژه ورود مکرر به این کشور را دریافت کنید. زمان رسیدگی به درخواست برای این نوع ویزا معمولاً حدود یک هفته است و این نوع ویزا از اکثر هزینه های اضافی معاف است.

دوم، می توانید برای یک ویزای اقامت 2 ساله درخواست دهید. این گزینه نیاز به زمان رسیدگی کمی طولانی تر دارد، و مشمول الزامات دیگری مثل گواهی تمکن مالی برای تأمین معاش خود و خانواده، و نیز یک مجوز ملک قابل تمدید به صورت سالیانه، می باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک با داماک damac

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات  اقامت دبی با خرید ملک اقدام کنید.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی :

اقامت دبی با خرید ملک ، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد .

انواع ویزای های اقامتی دبی را شرکت داماک damacمعرفی می کند

ویزای خانوادگی سرپرست

ویزای اقامتی maid

ویزای فامیلی

ویزا برای دانش آموزان کالج های تمام وقت و دانشگاه های این شهر

ویزای ویژه سرمایه گذاری بیشتر از 70000درهم

ویزا برای خرید ملک

هزینه های لازم برای اخذ ویزای اقامتی چگونه می باشد :

5000 درهم برای بیعانه که پرداخت کننده این مبلغ ضامن خواهد بود – 100 درهم برای اخذ ویزا و 360 درهم برای ویزای 3 ساله – 200 الی 300 درهم برای معاینات پزشکی

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ار طریق داماک گروپ damac group  در ارتباط باشید .

مطالبه مشابه

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...