داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

اطلاعات کلی و دانستنی‌ها راجع‌به امارات را با داماک damac ببینید :

جمعیت ساکنین امارات را با داماک damac بیشتر اطلاعات کسب کنید :

جمعیت این کشور طبق آخرین آمار به ۹ میلیون نفر رسیده است، یعنی حدوداْ کشوری با جمعیت تهران. نکته‌ی جالب‌تر اینکه فقط ۱۱ درصد از جمعیت این کشور اصل‌ونسب اجدادیشان به ساکنین اولیه‌ی امارات برمی‌گردد. زمانی که در منطقه‌ای افراد و نژادهای بسیار زیادی، با فرهنگ‌ها، تاریخ‌ها، زبان‌ها، دیدگاه‌ها و باورهای مختلفی زندگی می‌کنند، مشکلات زیادی برای ساکنان آن منطقه پدید می‌آید. ساده‌ترین مشکل نوع برقراری ارتباط میان افراد است.

یکی از اولین مشکلاتش ناتوانی در برقراری ارتباط سریع و از دست دادن تمرکز حین حمله‌ی قلبی است که تمرکز را از او می‌گیرد و اجازه نخواهد داد از آموزه‌هایش در زبان عربی یا انگلیسی با دیگران استفاده کند و کمک بخواهد.

گذشته از زبان متفاوت ساکنین، همبستگی و فرهنگ یکسان نیز در این کشور معنایی نخواهد داشت. فقط با یک فرهنگ جدید روبه‌رو نیستید با بیش از ۱۰ فرهنگ جدید مواجه‌اید که یادگیری رسم و رسوم هر کدام نیاز به زمان نسبتاً زیادی دارد.

زمستان‌ها عاشق امارات می‌شوید با داماک damac ویژگی های آن را ببینید :

آب و هوای امارات گرم و خشک به حساب می‌آید. البته چنین چیزی به خودی خود نکته‌ای منفی به حساب نمی‌آید. امارات متحده عربی کشوری است که توریست‌های اروپایی را به خاطر بارش کم، آسمان آبی و آفتاب بی‌امانش به خود می‌کشاند.

بهترین زمان سفر کردن از لحاظ شرایط جوی و آب‌وهوا به امارات؛ میانه‌ی ماه‌های اکتبر و آوریل است. در این ماه‌‌ها دما به طور معمول ۲۵ درجه سانتی‌گراد است. گرم‌ترین و آفتابی‌ترین ماه‌های سال نیز، طبیعتاً در تابستان؛ یعنی ماه‌های ژوئن تا سپتامبر از سر می‌رسد. ولی امارات همیشه کشوری بوده است که علاقه‌ی زیادی به دست بردن در طبیعت خودش نشان داده. آن‌ها بیابان‌های بی‌آب و علف را به شهرهای تجاری تبدیل کرد‌ه‌اند، میان کویر اتوبان زده‌اند و در دریا جزیره‌ی مصنوعی ساخته‌اند.

به این شکل امارات به دو بخش غیرقابل سکونت و قابل سکونت تقسیم می‌شود. زندگی داخل ساختمان‌های بتنی امارات با قدم زدن در هوای آزاد آن مانند تفاوت بین قدم زدن روی زمین و مریخ است.

اما جالب است بدانید همه‌چیز در جغرافیای آب و هوایی امارات به گرما و رطوبت خلاصه نمی‌شود. قسمت‌های شرقی این کشور دارای آب‌وهوای کوهستانی می‌باشد و زندگی در آنجا بسیار خنک‌تر است.

هزینه‌های زندگی در کشور امارات به چه صورت می باشد ؟ با داماک damac

هزینه زندگی در کشوری همچون امارات قابل حدس است، در این کشور همه‌چیز از کیفیت بالایی برخوردار است که باید برای آن پول نسبتاً خوبی هم خرج کنید! در عوض حقوق پرداختی به مردم نیز از اعداد و ارقام بالایی برخوردار است.

گذشته از خرید اجناس مورد نیاز برای زندگی مدرن، هزینه اجاره مسکن در کشور امارات نیز بالا است. برای اجاره یک خانه در این کشور، باید اجاره خانه را حداقل ۶ ماه یا یک سال زودتر پرداخت کنید. همان‌طور که‌ گفته شد گرانترین شهرهای امارات ابوظبی و دبی هستند و از این حیث شارجه و عجمان برای زندگی مطلوب‌ترند.

اکثر خانه‌هایی که اجاره داده می‌شوند مبله یا نیمه‌مبله هستند. قیمت یک آپارتمان مبله دوخوابه، تقریباً ۳۶ هزار درهم می‌باشد.

شرایط عمومی در کشور امارات چگونه است؟ با داماک damac

ایرانیان ساکن امارات می‌توانند مشترک آب و برق شوند. تنها باید به اداره آب و اداره برق یک پیش پرداخت بپردازید که با اتمام اشتراک آن را به شما باز می‌گردانند. اما در کشوری که یک میلیون دلار برای کشیدن کوه یخ به سواحلش خرج می‌کنند، هزینه‌ی آب گران است. در این کشور بیشتر آب های بسته بندی استفاده می کنند .

در امارات شش فرودگاه وجود دارد که این شش فرودگاه بین المللی هستند. تمامی پروازها در این فرودگاه‌ها خارجی است. تنها یک پرواز داخلی میان پرواز‌ها وجود دارد که آن هم از شهر ابوظنی به دبی است.

ز طرفی حمل و نقل عمومی در این کشور وضعیتی ضعیف دارد. بهترین راه برای مسافرت های درون شهری و درون کشوری داشتن وسیله نقلیه شخصی است. هزینه وسیله نقلیه و بنزین در این کشور مناسب است. همچنین مخارج وسایل نقلیه ارزان است.

وضعیت اینترنت در امارات چندان مطلوب نیست. تنها ارائه دهنده‌ی خدمات اینترنتی در امارات همچنان همان شرکت «اتصالات» است. بنابراین با تک قطبی بودن بازار رقابت خدمات ارتباطی، بدیهی‌ست که هزینه‌ی این خدمات بسیار گران تمام شود.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group در ارتباط باشید .

مطالبه مشابه

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد