داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

طلا فروشی در دبی با داماک ؟damac group

بازار طلا دبی یکی از بزرگترین بازارهای طلای جهان می باشد.

بازار طلا دبی یکی از بزرگترین بازارهای طلای جهان می باشد ، این بازار بزرگ به یکی از اصلی ترین بازوهای اقتصادی کشور امارات متحده عربی تبدیل شده .

در سال 2007 میلادی رقم معاملات طلا در این بازار به 23.5 میلیارد دلار رسیده است. 35  درصد از معاملات این بازار به وسیله بومیان کشور امارات متحده عربی و 65 درصد دیگر به وسیله گردشگران و مسافران انجام می شود .

ضمنا به جرات می توان گفت که هیچ طرح و نمونه ای از طلا وجود ندارد که در جهان طراحی و ساخته شده باشد و شما نتوانید آن را در این بازار پیدا کنید و اینکه شهرت بازار طلا دبی زمانی به اوج خود رسید. در دهه 40 میلادی تمامی بازرگانان و کار آفرینان از کشورهای هند و ایران غرفه های خود را در این بازار برپا کردند .

بازار طلای دبی با نام " سوق طلا در میان عموم مردم و گردشگران شناخته می شود. و نمونه یک جاذبه تفریحی مهم برای گردشگران برای گذراندن تعطیلات خود در دبی می باشد ، بازار طلای دبی بسیار زیاد شبیه به بازار طلای تهران است . ویترین های مملو از طلاهای درخشان و زرد ، النگوها و زنجیرهای بلند با انواع سنگهای قیمتی اعم از یاقوت و مروارید و ...  از اصلی ترین محصولات فروش در این بازار است .

انواع مغازه ها پر از دستبد ، گوشواره ، سرویس های متنوع طلا در ویترین ، انواع الماس ، زمرد ، یاقوت و یاقوت کبود و ... باعث شده که سوق طلا یکی از پر طرفدارترین مناطق گردشگری دبی در خاورمیانه محسوب شود.

بازار طلا دبی با داماک damac group :

طلا رنگ های مختلفی دارد که هر کدام بنا به نوع آلیاژ و درصد ترکیب های آلیاژهای آن خود نمایی می کند . ویترین پوشیده از طلا و الماس بی شک هر توریست و مسافر قطعا به این بازارها سوق می دهد . جواهرات ساخت دست بشر و تراش الماس گرانبها در یک مجموعه بسیار خیره کننده می باشد این بازارها از مکان های زیبا و مناسب برای خرید خود و  سوغات می باشند . تعداد زیادی مغازه در این بازار وجود دارد که نقره جات ، سنگهای بدل الماس و پلاتنیوم می توانید تهیه نمایید .

 

نحوه خرید طلا در بازار طلای دبی با داماک ؟damac group

اگر قصد خرید طلا را دارید چند نکته برای کمک به شما در درک چگونگی کار کردن در اینجا آورده شده است.

از قیمت بازار اطلاع داشته باشید. طلا مانند سهام است . قیمت آنها روزانه در نوسان است. بنابراین فقط احتیاط است که بدانیم چه مقدار در بازار آزاد طلا در نوسان است.

انواع طلا را بدانید: طلا توسط قیراط و وزن به فروش می رسد. هرچه قیراط بالاتر باشد ، طلا خالص تر است. این بدان معناست که یک طلای 24 قیراط 100٪ طلای خالص است. از آنجا که طلای خالص نرم است ، با مخلوط کردن آن با فلزات مختلف مانند نقره ، روی ، مس و نیکل سخت می شود.طلا در رنگهای مختلفی وجود دارد که نوع آلیاژها و درصد آلیاژهای مخلوط شده با آن را توضیح می دهد.

جواهرات خود را انتخاب کنید: حلقه ، دستبند ، گردنبند ، گوشواره ، زنجیره طلای و غیره

یادگیری چانه زدنی: چانه زدن یک هنر میباشد وپس از طی کردن مغازه های مختلف ، آن را یاد خواهید گرفت. فروشندگان از شما انتظار دارند که در صورت انجام این کار قیمت داشته باشند. سعی کنید 25٪ تخفیف از قیمت قبلی نقل قول کنید .

ساخت طلا در دبی با داماک damac group :

هرچه طراحی پیچیده تر باشد ، قیمت MAKE گران ترمی باشد.

هرچه تعداد قطعات بیشتری خریداری کنید ، بیشتر می توانید از تخفیف استفاده کنید. هرچه طراحی قطعه ای را که انتخاب می کنید پیچیده تر باشد ، دست یافتن به پایین ترین قیمت مورد نظر سخت تر است. طلا توسط قیراط و وزن به فروش می رسد ، بنابراین شما فقط می توانید بر روی کارهایی که برای ایجاد قطعه انجام گرفته تخفیف بگیرید.

برای اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالب مشابه:

اقامت داشتن در دبی   

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد