داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

طلا در دبی با داماک damac group :

خرید طلا از دبی چگونه است با داماک damac group؟

دبی به شهر تجارت طلا معروف میباشد. این شهر در همه زمینه ها رکورد شکن است . در این شهر بازار های طلای بی شماری یافت می شود.

این بازار از بازارهای قدیمی دبی و به بازار سوق طلا معروف است. بیش از صد ها مغازه در این بازار وجود دارد . می تواند خرید طلا را تسهیل بخشد. انواع و اقسام گردنبندها، النگو، یاقوت، زمرد و دیگر جواهرات در این بازار یافت می شود . طلایی نیست که شما نتوانید در بازار طلای دبی پیدا کنید. خرید طلا از بازار دبی کاری آسان و در عین حال سخت میباشد. راحتی کار در این است که همه آن چه شما نیاز دارید در یک مکان جمع شده است . کارمزد طلا در این بازار پایین است و این کاملاً به نفع خریدار می باشد و همین امر دلیلی شده است که بازار طلای دبی به یکی از بازار های بزرگ طلا در جهان تبدیل شود.

نکات مهم هنگام خرید طلا از دبی با داماک damac group:

پیش از رفتن به بازار طلا روزانه قیمت ارز و طلا را از اخبار موثق جویا شوید. چرا که هر روز قیمت طلا تغییر می کند. در ثانی همان طور که اشاره شد اگر قصد تجارت و مبادله دارید سعی کنید خرید طلا از دبی را به مقدار زیاد انجام ندهید. یعنی مقدار طلای زیادی خریداری نکنید تا ضرری متوجه شما نشود.

نکته دیگر این که شما باید به انواع جنس طلا اشراف کامل داشته باشید تا بتوانید در خرید طلا موفق عمل کنید. هنگام خرید طلا از دبی در پایین آوردن قیمت زیاد چک و چانه نزنید. فروشندگان طلا در بازار طلای دبی به اندازه کافی به شما تخفیف می دهند. از این ها گذشته قیمت کارمزد ساخت و طراحی طلا در بازار دبی به نسبت بازار های دیگر طلا بسیار پایین میباشد. پس با همه این ها نیازی به سخت گیری بیش از اندازه در امر خرید طلا نمی باشد.

از قدیمی ترین بازارهای دبی  

از قدیمی ترین بازارهای دبی بازار طلاست که نزدیک به سوق الکبیر دبی در الراس میباشد. این بازار فقط یک بازار نیست و جزوی جاذبه های گردشگری محسوب میشود . دبی دارای بزرگ ترین بازار طلا در دنیا میباشد و سالانه تعداد بازدیدهای توریست ها تور دبی از این بازار بیشتر میشود. به جز طلا سنگ های کمیاب و قیمتی، گردنبندها، گوشواره های سنگی، انگشتر و .. نیز فروخته میشود. از بیشترین چیزهایی که چشم های هر فردی را به خود خیره میکند جواهرات دست ساز و الماس هایی که با ظرافت تراشیده شده است.

ساعت کاری بازار خرید طلا در دبی :

همه روزه به جز روزهای جمعه از ساعت 4 تا 10 شب .

تجارت طلا در دبی به ۱۴/۷میلیارد دلار رسید؟با داماک damac group

ارزش تجارت طلا در دبی در سال ۲۰۰۶میلادی با ۳۷درصد رشد نسبت به سال گذشته به۱۴میلیارد و۷۵۰میلیون دلار رسید.

ارزش تجارت طلا در دبی در سال ۲۰۰۶میلادی با ۳۷درصد رشد نسبت به سال گذشته به۱۴میلیارد و۷۵۰میلیون دلار رسید. به گزارش مرکز طلا و فلزات قیمتی دبی، این رقم در سال ۲۰۰۵، ۱۰میلیارد و ۷۳۰میلیون دلار بود.

میزان تجارت انواع طلا جات و جواهرآلات در دبی سالانه به میزان ۱۰درصد  افزایش داشته است.

 

در نیمه دوم سال ۲۰۰۶ با افزایش قیمت طلا به ۷۰۰دلار در هر اونس واردات و تقاضای خرید این فلز کاهش یافت است ، اما با کاهش قیمت آن به ۵/ ۵۷۸دلار در هر اونس تقاضای خرید نیز رو به افزایش گذاشت است .

بنا براین گزارش، ارزش تجارت طلا در دبی در سه ماه اول سال ۲۰۰۶ سه میلیارد بوده است و ۵۸۰میلیون دلار، سه ماه دوم چهار میلیارد و ۶۰میلیون دلار، سه ماه سوم سه میلیارد و ۳۷۰میلیون دلار و در سه ماه چهارم سه میلیارد و ۷۴۰میلیون دلار بوده است.

واردات کلی طلای دبی در سال ۲۰۰۶حدود ۴۸۹تن بود در حالی که صادرات آن با ۲۳درصد افزایش به ۲۷۴تن رسید.

هند، سوئیس، مالزی و کشورهای عضو‌شورای همکاری خلیج فارس از خریداران اصلی طلای دبی محسوب می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی  از طریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد