داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

صنایع چوب در دبی با داماک ؟damac group

نمایشگاه چوب دبی یکی دیگر از رویدادهای بسیار بزرگ برگزار شده در این شهرمیباشد که کسب و کارهای زیادی را شامل می‌شود.

اهمیت نمایشگاه چوب دبی برای افراد متخصص در این حوزه به حدی بالا است که هر طور شده آن را در برنامه کاری خود می‌گنجانند. فروشندگان لوازم خانگی و همچنین تولیدکنندگان محصولات چوبی، رویداد یاد شده را به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای فروش محصولات خود یاد می‌کنند.

علاوه بر آن شرکت‌های بزرگ صنعتی که در زمینه ساخت لوازم تراش و دیگر ابزارهای مربوط به صنعت چوب فعالیت می‌کنند، برای آشنایی با مشتریان بیشتر تلاش می‌کنند با یک تور دبی مناسب خود را به این شهر رسانده و یک غرفه در آن برپا کنند. این نمایشگاه در سال 1398 بین روزهای 26 و 28 اسفند ماه برگزار می‌شود.

نمایشگاه چوب دبی همه افراد را درگیر خود می‌کند

تقریبا بیشتر سازندگان لوازم خانگی به نمایشگاه چوب دبی مربوط شده و کسب و کارشان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم با آن در ارتباط است. به عنوان مهمترین مشاغلی که همه ساله حضور بسیار گسترده‌ای در این نمایشگاه دارند می‌توان به تولیدکنندگان و فروشندگان مبلمان خانگی و میز و صندلی اداری اشاره کرد.

طراحی محصولات چوبی سال به سال دستخوش تغییر و تحول قرار گرفته و مباحثی جدید به آن‌ها وارد شده . در این شرایط شرکت در کنفرانس‌های این رویداد به فروشندگان و مخصوصا تولید کنندگان لوازم چوبی کمک می‌کند به‌ روز باقی مانده و رقابت را به سایر شرکت‌های رقیب واگذار نکنند.

نمایشگاه چوب دبی با داماک damac group :

نمایشگاه چوب دبی از ۲۰ الی ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزارشد. نمایشگاه چوب دبی یکی از مهمترین رویدادها برای متخصصین حوزه چوب از سراسر جهان است . این نمایشگاه، تنها محل ملاقات کسب و کارها با یکدیگر در صنعت چوب، لوازم و صنعت دستگاه های چوب در منطقه محسوب می شود. این دوره از نمایشگاه چوب دبی جایگاهی عالی برای فروشندگان، تولیدکنندگان و شرکت های ماشین آلات فراهم  می کند تا محصولات، فناوری های نوآورانه، سناریوهای تولید و ماشین آلات بزرگ مقیاسشان را به افراد کلیدی صنعت چوب و ماشین آلات مخصوص آن در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا ارائه دهند. از بازار رو به رشد ساخت و ساز و مبلمان در خاورمیانه سود برده، از این فرصت بی نظیر نمایش برای تصمیم گیرندگان کلیدی منفعت ببرید. و بخشی از نمایشگاه صنعت چوب دبی باشید. نمایشگاه چوب دبی یک رویداد است .

برند لوازم خانگی چوب دبی ؟damac group

در هفته ی طراحی دبی، برند لوازم خانگی IKEA  پاویونی به مناسبت بیست و پنجمین سال تاسیس کمپانی خود به نمایش گذاشت، در طراحی این پاویون چند وجهی، ایده های مختلف این برند در چند وجهی های کوچکتر و غرفه مانند به نمایش در آمده  است .همچنین ایجاد فضا هاای جداگانه و القای حسی متفاوت و خانگی از ویژگی های جالب توجه این پاویون می باشد. نمایش رنگ های متنوع و ایجاد فضا های پرانرژی را می توان نقطه ی قوت و مرکز توجه هر نمایشگاهی دانست که در این پاویون، بهره گیری از رنگ های جسورانه و مبلمان IKEA  این هدف را محقق کرده است.

منبع کارخانه چوب در امارات متحده عربی با دبی damac group

 

دفتر مرکزی این شرکت در شهر دبی، امارات متحده عربی قرار دارد. با صادرات نفت و سنگ و آهن و مس و چوب و جنگل و آب‌ می‌توان سودی بدست آورد.

تکیه محله‌ای است در شرق شهر دبی که در حدود سال 1308 ق/1890 م، پس از مهاجرت تجار ایرانی به آنجا تاسیس شده. این محله در امتداد آبراهه (خوردبی) به طول تقریبی 300 متر و با عرض 100 متر واقع شده. محله بستکیه به خاطر بادگیرها، درهای چوبی کنده کاری شده، گچ بری های زیبا و چشم نواز از معروفترین اماکن جلب گردشگران و محل دیدار مهمانان رسمی در دبی بوده است. این مکان هم اکنون به یکی از محل‌های گردشگری و توریستی شهر دبی تبدیل شده. محله بستکیه به دست استادان معمار بستکی و به منظور زندگی و سکونت تجار بستکی و نواحی اطراف آن در شهر ساخته شده است. به طوری که هم اکنون به عنوان قسمتی از تاریخ و فرهنگ دبی و کشور امارات خودنمایی می‌کند.

برای اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید.

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد