داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

صحرانوردی در دبی با داماک damac group :

صحرانوردی در دبی یکی از تفریحات بی نظیر این شهرمی باشد .

دبی شهر توریستی و گردشگرپذیری  می باشد که در نزدیکی ایران قرار گرفته است و سالانه تعداد قابل توجهی مسافر به این شهر اماراتی سفر می کنند. سالانه تعداد زیادی ایرانیان به این شهر سفر می کنند و در مجموعه تفریحی آن اوقات خوشی را برای خودشان رقم می زنند. فصل پاییز یکی از بهترین زمان ها برای سفر به شهر دیدنی که به نگین خاورمیانه معروف شده است. کویر بی انتهای دبی می تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که با تور دبی یا با خرید بلیط هواپیما به این شهر رفته اند.

بهترین زمان سفر به دبی فصل های پاییز و زمستان است . برای تفریح در شهر دبی با توجه به این که کمی هزینه های بالاست باید بیشتر به دنبال تفریحاتی باشید که هزینه کم یا رایگان دارد. شگفتی های طبیعی و زیبایی های بکری که در صحرای جادویی دبی وجود دارد قطعا می تواند شما را به وجد آورد. احساسی وصف نشدنی که با حرم و تلالو اشعه های خورشید بر روی شن های طلایی ساحل تکمیل می شود. با غروب خورشید سکوت و سرمای عجیبی سراسر صحرا را در برمی گیرد، یک تجربه بسیار مبهم که لحظه به لحظه اش زیبایی های خاص خود را دارد. در این مجموعه می توانید با برنامه هایی نظیر باربیکیو، کشیدن قلیان و تماشای اجرهای عربی در کنار شترسورای و سافاری تجربه ی بی نظیری را داشته باشید.

کارهایی که  نباید در کویر دبی فراموش کنید؟با داماک damac group

سواری بر روی تپه‌های ماسه‌ای

قطعا همه ی ما تجربه ماشین سواری بارها بارها در زندگی مان داشته ایم، اما ماشین سواری بر روی ماسه های کویری حس و حال دیگری دارد. شما می توانید دقایقی را سرشار از هیجان و آدرنالین بر روی تپه‌های طلایی کویر تجربه کنید. در این گردش معمولا از ماشین‌های شاسی  بلند استفاده می‌شود.

ماشین سواری در کویر

سندبوردینگ

تور ۴x۴ یکی از این تورهای تخصصی سندبوردینگ دبی است که شما را از هتل تا کویر و مسیر برگشت خواهد برد. به غیر از آن کمپانی دیگری به نام Dream Explorer هم در دبی هست که سندبرد به شما اجاره می دهد تا بتواند در زمین های ماسه ای این منطقه فعالیت داشته باشید. برای این فعالیت سعی کنید صبح زود از هتلتان خارج شوید چرا که همینجوری این ورزش گرما در بدنتان ایجاد می کند در کنار گرما آفتاب ممکن است اذیت شوید.

موتورسواری

تجربه ای هیجان انگیز و سرشار از آدرنالین می باشد ومی توانید در تورهای موتورسواری بر روی کویر شرکت کنید که در واقع لمس بدون مرز هیجان گردش در کویر است. نکته ای باید در نظر داشته باشید این است که نباید تصور کنید خطری شما را تهدید می کند و با خیال راحت به تفریحات خود بپردازید. توجه داشته باشید که با این که کویر نوردی جز تفریحات ارزان یا حداقل ارزان دبی محسوب می شود اما بابت موتور سواری شما باید مبلغی را پرداخت نمایید.

شن اسکی

شن اسکی شباهت بسیاری به سندبوردینگ دارد، با این تفاوت که شما در سند اسکی یک چوب دستی هم دارید که حس و حال اسکی بر روی برف را برایتان با اسکی بر روی شن زنده می کند. هزینه شن اسکی هم مانند موتور سواری در هزینه تورها گنجانده نمی‌شود و باید به صورت جداگانه پرداخت شود.

شترسواری

شتر جزء جدانشدنی از امارات و شهر مدرن دبی است . در صحرای شهر دبی هم شترهایی تزئین شده وجود دارند که می توانید در صورت تمایل سوار آنها شوید و حس و حالی که اعراب در ده های سال پیش داشتند را تجربه کنید. شاید هیجان شترسواری به قدر موتورسواری و آفرود در دل کویر نباشد، اما تجربه دوست داشتنی ایست که نباید از دست داد.

هرگز عکاسی را فراموش نکنید

در کنار تمام این تفریحات که نام بردیم در کویرنوردی در دبی فراموش نکنید که عکاسی هم انجام دهید؛ در این کویر بی انتها طلوع و غروب آفتاب بسیار دیدنی می شود و ما پیشنهاد می کنید حتی اگر هیچ کدام از این کارهایی را هم که گفتیم انجام ندادید حتما تمام حالات خورشید را در نظر داشته باشید و یک تایم لپس فوق العاده تهیه کنید.

برای اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید.

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد