داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

کار در دبی برای متخصصان رشته‌های مهندسی و پزشکی و فعالان صنعت خدمات و مشاوره مثل حسابداری و هتلداری، با حقوق و فرصت‌های شغلی خوبی همراه است. دریافت ویزای کار دبی آسان‌تر از کویت می باشد .

دبی، پایتخت لاکچری گردی خاورمیانه و مقصد رویایی گردشگری آسیا، گزینه خوبی برای اشتغال متخصصان ایرانی در حوزه های مهندسی، پزشکی و خدمات و مشاوره  می باشد .دریافت ویزای کار دبی، به مراتب آسان‌تر از دریافت ویزای کار کویت است و امکان دریافت اقامت دائم را برای واجدان شرایط فراهم کرده است . با پرداخت ۱۰ میلیون درهم می‌توان اقامت ۱۰ ساله این کشور را گرفت که خیلی برای ایرانیان، جذاب نیست.

بهترین مشاغل برای کار در دبی را با داماک damac  معرفی می کنیم :

فهرست زیر، به معنای پر درآمدترین شغل‌ها و همچنین راحت‌ترین مشاغل برای پیدا کردن کارفرما نیست. بلکه در سال‌های اخیر، کارفرمایان اماراتی در دبی، تخصص‌های زیر را در فهرست استخدامی فوری خود قرار داده ‌اند.

مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات و طراحی گرافیک رایانه ای

مهندسی معماری، سیویول،‌ مکانیکال و الکتریکال در حوزه ساخت و ساز دبی

مدیریت بازاریابی و تبلیغات و روابط عمومی

مدیریت صنعت گردشگری و هتلداری و میزبانی

کلیه مهارت‌های مرتبط با آشپزی

کلیه تخصص‌های مرتبط با مدیریت املاک و مستغلات

کلیه تخصص‌های مربوط به صنعت سلامت از پزشکی تا پیزاپزشکی

فعالیت‌های مرتبط با مدیریت منابع انسانی

فعالیت‌های مدیریتی و دفتر داری و امور اداری

در لینک‌های کاریابی و سایت‌های دولتی که در دبی معرفی کردیم، شما قادرید تا با فرصت‌های شغلی اعلام شده آشنا شده و با کارفرمایان، رایزنی کنید.

چگونه ویزای کار دبی را بگیریم ؟ با داماک damac

اولین اقدام برای دریافت ویزای کار دبی، پیدا کردن کارفرماست که رزومه و قابلیت شما را نیاز داشته باشد. او باید دعوت‌نامه برای شما صادر کرده و موافقت وزارت کار در دبی را بگیرد. صلاحیت تکمیلی متقاضی استخدام را وزارت کار در دبی بر عهده دارد.

پس از صدور موافقت‌نامه وزارت مربوطه، روادیدی به منظور ورود به این کشور به شما داده خواهد شد که زیر ۳ ماه اعتبار دارد. کارفرما پس از ورود شما به دبی، برای کارت کار اقدام کرده که ۲۴ ماه اعتبارخواهد داشت . برای گرفتن ویزای کار دبی، مدت شما محدود می شود .

مثل سوئد یا بسیاری از کشورهای دیگر دنیا، در دبی نیز شهروندانی که اجازه اقامت می‌گیرند، شناسه ملی به آن‌ها تعلق خواهد گرفت که ID نام دارد و با این آی دی مثل کدملی ایران، شناخته خواهید شد و می‌توانید حساب بانکی باز کنید. برای گرفتن ویزای کار، تست پزشکی هم نیاز  است و از طریق بیمارستان‌های دولتی دبی امکان پذیر خواهد بود.

فرآیند ویزای کار در امارات  چگونه است ؟ با داماک damac

به طور اولیه کارفرما از طرف وزارت کار یا سایر مقامات وابسته یک تاییدیه برای کارمند دریافت می کند. کارمند می تواند در تمام مناطق آزاد در امارات کار پیدا کند. وزارت کار اگر متقاعد شود کسی برای انجام این شغل در امارات وجود ندارد و یا اینکه این شغل برای نیاز های خاصی که در امارات وجود ندارد و این دلیلی است که کارفرما شخصی را از خارج استخدام می کند. وقتی یک کارمند خارجی وارد امارات می شود، اگر در مناطق آزاد دبی کار می کنید، باید برای کارت شناسایی و کارت کار اقدام نمایید. این کارت ها می توانند در 30 روز پس از ورود به دبی درخواست شوند، اما بهتر این است که قبل از این 30 روز این اقدام را انجام دهید. این کارت به مدت 2 سال معتبر است.

یافتن کار در امارات با داماک damac :

برای دریافت مجوز کار در امارات نیاز به یک حامی مالی دارید. این حامی می تواند شرکت یا فردی باشد که شما را دعوت به کار کرده است. برای اغلب کارکنان خارجی شرکت حامی آن ها می شود. متخصصان بیشتر بر روی پروژه های خاص در یک شعبه از امارات کار می کنند. افراد جویای کار در امارات می توانند بخش تبلیغات در روزنامه های محلی را بررسی کنند تا شانس خود برای پیدا کردن کار در امارات را افزایش دهند. همچنین افراد می توانند از طریق تماس با شرکت های استخدام به جستجوی کار در امارات بپردازند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...