داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

مزایای سرمایه گذاری ملک  در دبی با داماک damac  group؟

سرمایه گذاری ملک در دبی برای افرادی است که درآمد بالا دارند، اما باز با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی،  سرمایه گذاری با خرید ملک به منظور دریافت اقامت دبی بسیار رایج و معمول است.

دریافت اقامت دبی با سرمایه گذاری ملک باعث توسعه بازار مسکن در این کشور شده است.

سیستم مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در دبی بسیار خوب است.اخذ اقامت دبی با  سرمایه گذاری ملک سود خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری بر املاک دارد. در پیرو این پیشرفت ها افزایش درخواست برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک  نیز وجود دارد.

دریافت اقامت دبی با سرمایه گذاری  ملک بسیارعالی است . امارات دومین کشوری است  که جذب سرمایه گذاری های مستقیم خارجی را دارد، بسیار پرطرفدار می باشد.

 دلایل سرمایه گذاری ملک در دبی به شرح ذیل می باشد:با داماک damac group؟

قیمت املاک در دبی  پایین تر از قیمت سرمایه گذاری در اروپا، آسیا یا آمریکا می باشد.

سرمایه گذاری بر املاک هنگام تورم سرمایه گذاری خوب و مناسبی است.

زیرا هزینه های نگهداری ملک را می توان به مبلغ اجاره اضافه نمود.

اجاره ملک درآمد خوبی را ایجاد می کند حتی اگر ارزش ملک تغییر کند.

اجاره بازپرداخت ( درآمد از اجاره) املاک و مستغلات در دبی بین 8 درصد تا 10 درصد می باشد.

ملک ارزش باقیمانده در آینده دارد حتی اگر قیمت ملک پایین بیاید.

سرمایه گذاران از تمامی دنیا می توانند در دبی خرید یا اجاره ملک انجام دهند.

بانک های دبی جهت خرید ملک وام می دهند.

انواع ملک در دبی که باعث سرمایه گذاری میشود؟با داماک damac group

افرادی که بیش از 3 سال در کشور امارات متحده عربی مانده اند، بهتر است به جای اجاره به گزینه های خرید انواع ملک در دبی توجه بیشتری داشته باشند، زیرا خرید ملک برایشان مقرون به صرفه تر است تا اجاره ملک و خانه .

چنانچه در حال حاضر در امارات زندگی می کنید، بر اساس  قوانین دبی می توانید طبق شرایط ذیل خرید ملک داشته باشید، البته نقل قول دیگری وجود دارد مبنی بر اینکه کسانی که میخواهند در دبی ملک خریداری نمایند باید حداقل 6 ماه در امارات سکونت داشته باشند که  این نظریه در حال بررسی و تحقیق می باشد.

ملک لیزینگی : اجاره به شرط تملیک

خرید بصورت مالکیت مطلق در یکی از 23 منطقه آزاد مانند: جنوب البرشا، بلندی ها و تل امارات( در این منطقه تعداد زیادی خارجی سکونت دارد) ، جبل علی، جاده شیخ زاید، شهر دبی، و نخلستان جمیرا ، در این مناطق آزاد خرید ملک به صورت مالکیت مطلق می باشد.

اتباع غیر کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس نیز می توانند املاک را به شرط تملیک و یا با مالکیت مطلق در مناطقی که برای سرمایه گذاری و خرید ملک در ابوظبی مشخص و تعیین شده را خریداری نمایند. مناطقی که در ابوظبی برای خرید ملک در نظر گرفته شده اند بدین قرار میباشد: جزیره یاس، جزیره ریم، جزیره سادیات، ساحل رها، روستای آل ریف.

خرید ملک در شهرهای امارات و  امارات شمالی: علاقمندان و سرمایه گذاران می توانند در مناطق  شهرهای شمالی امارات با شرایط لیزینگی و یا خرید ملک با شرایط مالکیت مطلق  مبادرت به خرید و سرمایه گذاری بر املاک نمایند. راس الخیمه، شارجه، عجمان، ام القوین از جمله مناطقی هستند که ملک با شرایط لیزینگی ( اجاره به شرط تملیک ) در آن خرید و فروش می شود.

ملک رهنی در دبی

سرمایه گذاران و علاقمندان خرید ملک می توانند از افراد و یا سازمانهای وام دهنده در امارات ، ملک را به صورت رهنی و از طریق دریافت وام خریداری نمایند، ولی بدین منظور محدودیت هایی وجود دارد از جمله: طبق قانون سقف پرداختها در دریافت وام، اتباع و ساکنین غیر امارات بایستی 25 درصد ارزش ملک مورد نظر را بعلاوه هزینه های مرتبط با خرید ملک را  نقدا پرداخت نمایند. همچنین 4 درصد هزینه انتقال ملک و بعلاوه هزینه کمیسیون آژانس املاک نیر باید منظور شود.

نکات مهم قبل از سرمایه گذاری ملک دردبی با داماک damac group ؟

دسترسی ملک و نزدیکی به مراکز بهداشتی، آموزشی، بازار، مراکز آموزشی، جاده ها و اتوبان های اصلی، بیمارستانها، مراکز تفریحی و  پارکها، مدارس، بانکها

مجاورت با مراکز تجاری و مالی بزرگ ، معمولا این مناطق از رونق بسیار خوبی برخوردار هستند، و با رشد و توسعه این مراکز قیمت ملک نیز افزایش پیدا می کند.پس بهتراست به این مورد توجه کنید چون باعث برد بیشتری میشود.

خرید در مناطق آزاد کشور امارات مانند: ام حریر، البرشا، بلندی های امارت، جبل علی، راس الخور، نادالشیبا

مجاورت ملک با نمایشگاه های بین المللی و فرودگاههای بین المللی

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac      اقامت داشتن در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد