داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

 مزایای سرمایه گذاری ملک در دبی با  داماک damac group؟

رشد اقتصادی

زمانی که پول های خود را بر روی املاک درخارج از کشورسرمایه گذاری  می کنید  دراصل در اقتصاد آن کشور سرمایه گذاری کرده اید.

مثلا خرید ملک در دبی باعث میشود شما با رشد خوبی مواجه شوید .اقتصاد دبی به شکوفایی رسیده و به عنون قهرمان برنامه ریزی و رشد اقتصادی در منطقه خاورمیانه شناخته شده است.

رشد اقتصادی در امارات پس از بحران جهانی مالی در سال ۲۰۰۸ بسیار با ثبات بوده است.

دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک در جهان است.

رشد جمعیتی مداوم

دبی شهری بین المللی است مردمش از بیش از ۲۰۰ کشور مختلف به این جا نقل مکان کرده اند. جمعیت این شهر در حال افزایش است. یکی از بزرگترین فواید خرید مستغلات در دبی این است که، مردم از سرتاسر جهان به منظور یافتن شغل بهتر و شانس های تجاری به اینجا می آیند. تمام این افراد نیازمند مکانی برای زندگی هستند،پس این باعث برد شماست .

بسیاری از پروژه های جدید ملک سازی در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران فهیمی که می خواهند بازگشت سرمایه بیشتری را داشته باشند، فراهم آورند.

 پیشرفت و نوآوری مداوم

درحال حاضر دبی به یکی از هوشمند ترین شهرهای جهان تبدیل شده است. همیشه چیزهای جدیدی درباره دبی وجود دارد که همین یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی است.

دبی به خاطر جاذبه هایی که داردهمواره توده عظیمی از مردم را به خود جذب می کند پس سرمایه گذاری دردبی با عث ترقی است زیرا مردمی که هر سال به این شهر سفر می کنند به مکانی برای استراحت احتیاج دارد.

امنیت

در میان تمام فواید سرمایه گذاری در دبی، امنیت چیزی است که تمام ساکنین دبی از آن برخوردارند. امنیت یکی از دلایل اصلی است که مردم به دبی می آیند و زندگی جدید خود را آغاز می کنند.

همه ما به خوبی می دانیم که پلیس دبی به دلیل سرعت و چالاکیشان بسیار کمک کننده هستند و ماشین های لوکس سوار می شوند. تنها کاری که افراد پس از تصادف انجام می دهند این است که از ماشین های خود پیاده می شوند و با پلیس تماس می گیرند تا بیاید و مقصر را شناسایی و خسارت را ارزیابی کند.

دزدی یا کیف قاپی در دبی وجود ندارد و همین خصوصیت می تواند بهترین فایده سرمایه گذاری ملک در دبی باشد.

ویزای خرید ملک

بزرگترین فایده  سرمایه گذاری ملک در دبی که میتوانید از آن بر خوردار باشید این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید، شایسته دریافت ویزای شهروندی شوید. الزامات خاصی است که شما باید به آنها منطبق شوید. مثلا، میزان دارایی های شما باید حداقل یک میلیون درهم امارات باشد. دارایی هایتان نباید در گرو باشد و باید کاملا قابل سکونت باشند.

گزینه های متنوع

زمانی که برای سرمایه گذاری دراملاک به دبی می آیید و از فواید خرید مستغلات در دبی بهره مند می شوید، گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود خواهد داشت. دو گروه اصلی شامل اموال تجاری و مسکونی می شود. اگر برنامه شما سرمایه گذاری در اموال مسکونی است می توانید آپارتمان و یا ویلا خریداری کنید و اگر می خواهید در اموال تجاری سرمایه گذاری کنید، می توانید دفتر کار، آزمایشگاه و یا کارگاهای صنعتی را برای خرید انتخاب کنید.

هزینه پایین مالکیت

هزینه مالکیت در دبی پایین است. د رواقع به طور دقیق میانگین قیمت هر متر مربع زمین در دبی ۴۶۸ دلار آمریکاست .در حالی که در لندن باید به ازای هر متر مربع ۳۲۰۸ دلار آمریکا بپردازید.

 

مزایای سرمایه گذاری ملک دردبی بدون مالیات ؟ damac group

هیچ مالیاتی بر مستغلات در دبی وجود ندارد. یعنی همان زمان که ملکی را خریداری کنید، هزینه ثبت نام اداره شهری دبی را پرداخت کرده اید، هیچ مالیات دولتی بر مستغلات وجود ندارد.

دبی یکی از  30 شهر برتر برای سرمایه گذاری بر ملک است .

طبق گزارشی در سال 2020 پیش بینی شده  است که رشد سرمایه گذاری ملک در دبی بسیار خوب خواهد بود.

خریداری خانه در دبی فرصت ایده آلی برای هر سرمایه گذار می باشد.

دبی شهری پیشرفته با ساختارهایی در سطح جهانی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی  از طریق داماک گروپ درارتباط  باشید .

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی            

damac       

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد