داماک گروپ برندترین سایت املاک در دبی

طراحی سازه های لوکس با شرکت داماک گروپ

برخی از سازنده ها و همچنین یکسری از طراحان سازه ها در بازار مسکن با ارائه کارهای قوی از لحاظ رعایت و اجرای استانداردها و لاکچری بودن واحدهای مسکونی ، کارنامه درخشانی را به عنوان " معرفی توانایی خود در بازار ساخت واحدهای لوکس و سوپر لوکس مسکن" در دبی به جا گذاشته اند و این کارنامه موفق در حرفه کاری این دسته از فعالان بازار مسکن باعت شده است تا خریداران و سرمایه گذاران بدون هیچ شک و شبه ای ، خرید و مشارکت با آنها را بپذیرند.

بررسی ها در بازار ساخت و ساز واحدهای مسکونی لوکس و یا لاکچری در دبی از طریق بنگاه های املاک نشان می دهد که سازندهای معروف و کارنامه دار علاوه بر سرمایه گذاری به صورت انفرادی در بازار ساخت و ساز گاهی هم با یک یا تعدادی سرمایه گذار در حوزه ساخت و ساز همکاری می کنند.

نکته جالبی که درباره مشارکت این دسته از سازنده ها با سرمایه گذاران دیگر می توان اشاره کرد ، این مساله است که آنها با هر شخص سرمایه گذاری اقدام به مشارکت نمی کنند چراکه آنها فقط با سرمایه گذارانی که معتبر و شناخته شده هستند همکاری می کنند که تعداد آنها بسیار محدود است.

مدیریت پیمان و اجرای ساختمان های بلند سرکت داماک گروپ از جمله شرکت های ساختمانی است که با پشتوانه به پرسنل مجرب خود در زمینه ساخت وساز های بلند مرتبه رزومه بسار خوبی از خود به جای گذاشته است و همچنین آماده مشارکت در زمینه ساخت و ساز میباشد.

شاید عده ای تصور کنند اجرای یک پروژه نیازی به سرکشی تمام وقت در ساعت های کاری نداشته باشد اما " وسواس و اهمیت " این دسته از سازنده ها باعث بخشی از موفقیت آنها در حرفه کاری شان شده است پس این موضوع از نظر آنها امری مهم تلقی می شود.

استفاده از مصالح درجه یک و با کیفیت و کارائی لاکچری واحدهای مسکونی از جزیئات کارنامه این سازنده است.در کنار سازنده های بنام همانطور که در ابتدای گزارش اشاره شد ، تعدادی از طراحان که طراحی نمای داخلی و بیرونی سازه ها را بر عهده می گیرند ، هستند که آنها هم در حوزه فعالیت خود افراد شناسنامه داری در بازار مسکن هستند همچون .مجزا بودن سالن نشیمن و پذیرایی با در نظر گرفتن تعدادی پله ( یکدست نبودن این دو سالن ) ، طراحی یک ضلع دیوار سالن نشیمن با آجر سفید رنگ و استفاده از چند ردیف سنگ و نمای رومی برای نمای بیرونی سازه جزو شناسه کاری این طراح بشمار می آید.

توجیه دیگری که این دسته از طراحان برای سازنده ای که قرار است ملکی که آنها طراحی کرده اند را بسازد ، عنوان می کنند : تاثیر اسم و رسم سازنده بر " مدت زمان فروش " و همچنین بر " قیمت فروش " است زیرا در شناسه سازه هایی که علاوه بر طراح شان از سازنده های بنام ، اسم برده شود بدون فوت وقت و با بالاترین قیمت پیشنهادی ارزنده به فروش می رسند.

در این میان موضوع جالبی که برخی از فعالان بازار مسکن درباره طراحان موفق تاکید دارند ، این است که برخی از آنها فقط نقشه طراحی را در اختیار قرار نمی دهند بلکه مصالح ، اقلام و اجناس مورد نیاز برای اجرای طرح باید تحت نظر طراح مذکور خریده شود تا وی شروع اجرای پروژه طراحی را تایید کند چراکه آنها با مصالح نامرغوب و بی کیفیت هرگز سابقه خود را به خطر نمی اندازند.

درباره داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است - تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک ، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه ، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات ، قطر ، عربستان سعودی ، اردن ، عمان ، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد.

با خرید ملک صاحب یک سکه طلا و تور رایگان دبی را نصیب خود کنید.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

 

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد