داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

دفتر کار دردبی با داماک damac group :

دفتر کار مجازی دردبی با داماک :

امروزه در جهت کاهش هر چه بیشتر هزینه های جاری شرکت ها ، موسسات تجاری و … و همچنین بهبود وضعیت کسب و کار روش های نوینی پیدا سازی شده است .

دفتر کار مجازی دردبی  توانسته است به عنوان یک ایده و ابزار نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه ها و بهبود وضعیت کسب و کار شرکت های تجاری داشته باشد .

سیستم دفتر کار مجازی  دردبی به گونه ای می باشد  که بدون پرداخت هزینه های جاری همانند اجاره دفتر کار ، حقوق کارمندان ، امکانات داخلی دفتر، از امکانات یک دفتر کار واقعی برخوردار است .

خدمات دفتر کار مجازی شامل شماره تلفن اختصاصی ، تلفن گویا مجازی ، منشی مجازی ، فکس مجازی می باشد.

شرایط  دفتر کار در دبی با داماک damac group :

روزهای کاری در امارات متحده عربی از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعات 8 الی 5 بعد از ظهر می باشد. شما در سال 22 روز مرخصی با حقوق خواهید داشت.

این کشور 10 تعطیل رسمی درد که هر سال با توجه به تقویم قمری تغییر میکند. شما در امارات مالیات بر درامد پرداخت نمیکنید.

مدارک لازم برای اخذ دفاترکاری  درامارات با داماک damac group:

نخستین مدرکی که برای اخذ ویزای  دفاتر کارمورد نیاز است :

داشتن پاسپورتی که بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشد..

بهترین سن برای دریافت ویزای کاری بین 26 تا 40 سال است.

البته طبق قانون افراد تا سن 50 سالگی نیز می توانند اقدام نمایند.

همچنین ارائه گواهی معتبر پزشکی که نشان دهنده سلامت کامل جسمانی و بهداشتی باشد نیاز است.

ارائه فرم درخواست ویزای امارت به همراه عکس رنگی گذرنامه ای به تعداد چند عدد که مربوط به همان سال است نیز الزامیست.

تقدیم گواهی عدم سوء پیشینه از کشور متبوع فرد متقاضی نیز باید تقدیم اداره مهاجرت گردد. ارائه تمامی مدارک ترجمه شده تحصیلی و گواهی نامه مهارت ها و بیمه کاری نیز برای اثبات فعالیت و کار در حوزه تخصصی ضروریست. در نهایت با ارائه این مدارک و نامه معرفی نامه یا قرار داد با کارفرما که تمام مراحل تایید رسمی آن از سوی کارفرما و شرکت طی شده باشد ، می توانید موفق به دریافت مجوز کار در امارات شوید. برای دریافت این مجوز در طول مراحل کاری حدود 1500 تا 2000 درهم هزینه برای پرداخت مهرها ، شناسه و آی دی اماراتی و سایر موارد مشابه نیاز است.

داشتن دفتر کار در دبی مناسب است با داماک damac group:

کار در دبی برای افرادی که از تخصص بالایی برخوردارهستند نوعی بهشت محسوب می‌شود. ایرانیان برای کار در دبی باید شرایط سختی را پشت سر بگذارند که تنها افراد متخصص، مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی عربی از پس آن برخواهند آمد. داشتن یک مدرک لیسانس نمی‌تواند تضمینی خوبی برای پیداکردن کار در دبی باشد اما بد نیست تلاش خود را بکنید.

مهمترین قدم برای شروع کار در دبی پیداکردن یک کارفرمای اماراتی است . با داشتن دفترکاردر دبی این امکان را خواهید داشت تا برای ویزای کار امارات اقدام کنید. به هیچ عنوان نمی‌توانید ویزای کار دریافت کنید و بعد به دبی سفر کنید و به دنبال کار باشید. در واقع کارفرمای شما باید برای اخذ ویزای کار دبی اقدام کند و خودتان نمی‌توانید شخصا برای دریافت آن اقدام کنید.

شک نکنید که کار کردن در یکی از غنی‌ترین کشورهای جهان می‌تواند به یکی از شیرین‌ترین تجربه‌های زندگی شما تبدیل شود اما با توجه به اینکه هزینه زندگی در دبی بالاست باید به دنبال یک کار پردرآمد باشید و دفترکاربزنید واطمینان داشته باشید که ازطریق آن میتوانید سودی هنگفت داشته باشید  چراکه درصورت شاغل شدن در یک کار ساده و کم درآمد باتوجه به هزینه‌های بالای زندگی در دبی براحتی ۷۰ درصد حقوق شما را خواهد بلعید.

یکی از مهمترین نقاط تجاری در دنیا دبی است . دبی که بخشی از کشور امارات متحده عربی به شمار می رود و یکی از مناطق اصلی اقتصادی در این کشور به شمار می رود ودارای دفاترکاری عالی است وشما میتوانید با داشتن دفاتر کاری درآمد خوبی کسب کنید.

شرایط کار در امارات

مهاجرانی که برای کار به این کشور می روند در ابتدا ویزایی با حداقل اعتبار سه ماه دریافت می کنند . در صورتی که قبل از ورود به امارات از طریق یک کارفرما شغل خود را یافته باشید تمام مراحل ویزا و مجوز قبل از ورود شما توسط کارفرما انجام می شود . امکان همراه بردن همسر نیز در این روش امکان پذیر است و امکان کار پاره وقت برای او نیز وجود دارد . متناسب با شغل شما ساعات کاری و میزان دستمزدها متفاوت خواهد بود . از دیگر از مزایای خوب کار در کشور امارات عدم وجود پرداخت مالیات می باشد.

برای اطلاعات ببشتربا کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید .

 

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

    خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...