داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی

برای یک دفتر کار مدرن و لاکچری با شرکت داماک همراه شوید.

داماک گروپ طبیعت را وارد دفتر کار شیک و مدرن کرده است.

این طبیعت انسان است که میل اتصال به دنیای خارج دارد. در حقیقت، یک نام برای این نوع طراحی دفتر کار شیک و مدرن وجود دارد: طراحی بیوفیلیک. دفتر کار دارای طرح‌های بیوفیلی باعث افزایش 15 درصدی بهره‌وری کار می شود! آوردن گیاهان به دفتر کار نه تنها برای چشم جذاب است، بلکه با تصفیه هوا، کارمندان را از مزایای سلامتی نیز برخوردار می کند. این طبیعت می تواند به وسیله حضور گلدان‌ها و گیاهانی در اندازه‌های مختلف در دفتر شیک باشد و یا اینکه از ابتدا هنگام طراحی دفتر کار شیک و مدرن به پیوند آن با محیط و طبیعت توجه شود.

بخشی از دفتر کار شیک و مدرن را داماک  محیط هنری تبدیل کرده است

نمایش هنر در دفتر کار شیک و مدرن می تواند روحیه و عملکرد سازمان را به کلی تغییر دهد. داشتن دیوارهای سفید پوش، هیچکدام از انگیزه‌ها یا اشتیاقی که باعث جذابیت در کار می شود را ندارد. تحقیقات نشان داده است که کارهای هنری باعث می شود هم کارمندان و هم مشتری‌ها در محیط کار احساس آرامش کنند و منجر به رضایت و تعامل بهتر کار شود. همچنین نشان داده شده است که اشیاء هنری نسبت به نقاشی‌ها، دارای ارزش عاطفی بالاتری هستند. قرار دادن اشیاء هنری در اطراف دفتر کار اداری، یکی از تکنیک‌های افزایش بازتاب و به اشتراک گذاری نظرات و عقاید با هزینه کم است

کلیدی ترین نکات طراحی داخلی دفتر اداری شرکت داماک :

از رنگ های مناسب با فضا :

هنگام طراحی هر فضا از جمله دفاتر اداری حتما باید بتوانید از رنگ ها به صورت مناسب برای دیوارها و تجهیزات داخلی استفاده کنید. در صورتی که اتاق کاری شما کوچک است بهتر است از رنگ های روشن برای بزرگ تر نشان دادن فضا استفاده کنید. توجه داشته باشید رنگ های تند مانند رنگ قرمز در اتاق کار باعث می شود زمان کار مفید شما کاهش پیدا کرده و زود خسته شوید. بنابراین بهتر است از رنگ های ملایم و روشن برای طراحی داخلی دفتر اداری خود استفاده کنید.

از میز و صندلی های لاکچری:

از دیگر نکات مهمی که هنگام طراحی داخلی دفتر اداری باید به آن ها توجه ویژه نشان دهید، انتخاب مناسب و اصولی میز و صندلی های کارمندان و کارفرمایان است. کارمندان بیش از 8 ساعت را روی صندلی های خود می نشینند، بنابراین حتما صندلی هایی را انتخاب کنید که طراحی ارگونومیک داشته و کم ترین تاثیر منفی را روی بدن می گذارند.

از نورپردازی مناسب:

مساله مهم دیگر در طراحی داخلی دفتر اداری نورپردازی مناسب آن است. نور محیط باید به گونه ای بهینه باشد که هم مصرف انرژی را کاهش داده و هم آنکه باعث خستگی چشم ها نشود. داماک  از تکنیک های مختلفی نیز برای فضا سازی استفاده کرده برای مثال نورپردازی های سه بعدی می تواند محیط های کوچک را کمی بزرگتر نشان دهد.

- از همخوانی کف پوش و دیوارها:

یکی از مهم ترین نکات طراحی داخلی دفتر اداری که در بسیاری از شرکت های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد،  داماک استفاده از رنگ های مشابه برای کف پوش و دیوار ها است. این همخوانی می تواند به این شکل باشد که هر دو رنگ در یک خانواده بوده اما یکی از آن ها به خصوص سقف کمی تیره تر باشد.

Damacgroup بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است و ارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی است . تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .

با خرید ملک صاحب یک سکه طلا و تور رایگان دبی را نصیب خود کنید.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...