داماک damac بهترین سایت املاک دبی است.

بررسی خرید ملک در دبی با داماک damac.

در لابه‌لای آگهی املاک خارجی آپارتمان‌های دبی بیشترین سهم را دارند. متراژ این آپارتمان‌ها به‌طور میانگین حدود ۷۰ تا ۱۵۰متر است و حداقل قیمت درنظر گرفته برای آنها مبلغی در حدود ۷۰۰میلیون تومان است.

به گفته مشاوران املاک داماک گروپ damac ، صدور اقامت دائم و سود سرمایه‌گذاری باعث ترغیب ایرانیان به خرید ملک در دبی شده است اما به گفته برخی حقوقدانان موضوع صدور پروانه اقامت برای اتباع بیگانه به شرط خرید املاک و مستغلات صحت نداشته و در حال حاضر به علت افزایش حباب گونه قیمت‌های ملک در دبی خرید ملک در این کشور سود آنچنانی برای سرمایه‌گذار ندارد.

به گزارش اقتصاد،جدای از وعده‌های نادرست اقامت دائم اگرشخصی خواستار سرمایه‌گذاری در دبی است باید بداند از سال۲۰۰۲ که به اتباع خارجی اجازه مالکیت داده شده، دبی با افزایش قیمت ملک روبرو شده است و دیگر این کشور برای سرمایه‌گذاری به صرفه نیست.

فروش خانه‌های ویلایی یا زمین‌دار تنها به شرط داشتن شریک خارجی و تبعه اصلی آن کشور‌ها ممکن است. ضمنا داماک damac  بیان میکند که بیشتر شرکت‌های ساختمانی و بنگاه‌های املاک در دبی از فروش مالکیت خانه‌ها به مردم خودداری می‌کنند. در واقع بی‌آنکه خریدار مطلع شود فقط ساختمان و اعیان را به او می‌فروشند.

بیشترین کلاهبرداری در زمینه فروش ملک خارجی وعده گرفتن اقامت دائم است. بر اساس قانون امارات متحده عربی به هیچ فرد خارجی اقامت دائم یا پاسپورت اماراتی تحت هیچ عنوانی داده نمی‌شود و افراد خارجی فقط می‌توانند ویزای اقامت حداکثر شش ماه تا سه سال دریافت کنند که البته با شروطی قابل تمدید خواهد بود.برای اطلاع ازین شروط به سایت داماک damac مراجعه کنید.

به طور مثال برای سرمایه گذارانی که صاحب ملکی در امارات به ارزش بالا‌تر از یک میلیون درهم باشد، ویزای اقامت شش ماهه از طریق damac قابل تمدید صادر می‌شود.

در این کشور، معمولا جذب سرمایه خارجی با هدف رواج ساخت‌وساز در نقاط کمتر توسعه یافته انجام می‌شود و نقاط پر رونق و عرصه (زمین) قابل انتقال به اتباع خارجی نیست.

 داماک  damac در ادامه تاکید میکند :اگر موفق به دریافت اقامت دایم کشوری نشده‌اید، خرید ملک هرگز گزینه مناسبی به شمار نمی‌آید. این گزینه تنها به درد افرادی می‌خورد که مقیم آن کشور‌ها به شمار می‌آیند یا قصد اقامت دایم نداشته و به دلیل تحصیل یا کار به کشور دیگر رفت و آمد دارند.

برای خرید ملک در دبی توسط داماک damac را میتوانیم خرید مستقیم از مالک مانند تمام خرید های مستقیم انجام دهیم،که  تنها اسناد و نوشته های بیشتری را به همراه دارد. قطعا شعار قدیمی ” خریدار مراقب باش ” را در نظر داشته باشید. اول مطمئن شوید که از ملک خوشتان آمده بعد درباره قیمت بحث کنید.

 به محض توافق بر سر قیمت روند معمول این است که یک تفاهم نامه ای را امضا کنید. باید تفاهم نامه ای براساس آنچه که خریدار و فروشنده بر سر آن توافق کرده اند نوشته شود.

این توافقات می تواند درباره قیمت، زمان اقامت، آیا فروش ملک" باید مورد تایید بازرس یا مهندس قرار بگیرد یا خیر و یا اینکه آیا باید خریدار تضمین بدهد یا خیر باشد.

اگر برای خرید ملک هم به مشاوره املاک رجوع کنید ، با همین روندی که توضیح داده ایم رو به رو می شوید. زمانی که پیشنهادی باشد، آژانس املاک  داماک damac فرم استاندارد خریدی را برای شما تهیه می کند که باید امضا کنید.

در دبی خریدار باید به آژانس املاک حق کمیسیون پرداخت کند. بنابراین خریدار در هنگام پرداخت پول خانه این هزینه را هم باید پرداخت کند. حتی اگر با فروشندگان حرفه ای هم سر و کار داشته باشید باید تمام مراحل ذکر شده را طی کنید.

همچنین داماک damac تاکید میکند  که برای خرید ملک در دبی از وکیل کمک بگیرید مخصوصا قبل از امضای تفاهم نامه.

هزینه ای که به وکیل می پردازید شما را مطمئن می کند که تمام مراحل به درستی پیش می روند و متحمل ضرر و زیانی نخواهید شد.

داماک damac بزرگترین سایت املاک در دبی با بیش از چندین سابقه ی درخشان و شعبه های متعدد بهترین راهنمای شما برای خرید ملک میباشد.

خرید ملک با اقساط و بدون بهره با داماک گروپ damac بهترین و کامل ترین سایت املاک در دبی.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی      ویلای قسطی      خرید ویلا با هزینه کم

damac

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد