داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

خرید آپارتمان دردبی با داماک damac group:

برای خرید آپارتمان در دبی از کجا شروع کنیم:

حدود ۷۴۰۰۰ آپارتمان در دبی برای فروش وجود دارد.

انتخاب های زیادی وجود دارد. اما باید چه کارهایی را انجام داد که وقتی شب می خواهیم بخوابیم نگران این نباشیم که نکند هزینه اضافه ای پرداخته ایم یا کیفیت ساخت خانه در حد مطلوب بوده است یا نه و یا اینکه ملک ارزش خرید را داشت؟

بنابراین در ابتدا، باید تصمیم بگیرید کجا می خواهید زندگی کنید، چقدر توانایی مالی دارید و متراژ خانه براساس بودجه شما چقدر می تواند باشد. خانه باشد یا آپارتمان؟ تمام این مسایل به شرایط شخصی شما بستگی دارد. مجردید یا متاهل؟ آیا این احتمال وجود دارد که بخواهید بعد از ۳ یا ۵ سال دیگر جا به جا شوید؟ اگر متاهل هستید،دارای فرزند هم هستید؟ اگر بچه دارید ، در کجا می خواهند تحصیلاتشان را ادامه دهند؟

به محض توافق بر سر قیمت آپارتمان روند معمول این است که یک تفاهم نامه ای را امضا کنید. باید تفاهم نامه ای براساس آنچه که خریدار و فروشنده بر سر آن توافق کرده اند نوشته شود.

این توافقات می تواند درباره قیمت، زمان اقامت در آپارتمان ، آیا فروش باید مورد تایید بازرس یا مهندس قرار بگیرد یا خیر و یا اینکه آیا باید خریدار تضمین بدهد یا خیر باشد.

برخلاف قرارداد های معمول خرید، تفاهم نامه هیچ تعهد قانونی را برای طرفین ایجاد نمی کند. ملک زمانی قانونا متعلق به شما می شود که در مرحله اول حداقل ۱۰% کل قیمت را بپردازید .

ملک زمانی که ۱۰۰% قیمت را پرداخت کرده باشید متعلق به شما می شود و سند آن مال شما میشود. برای خرید ملک در دبی از وکیل کمک بگیرید مخصوصا قبل از امضای تفاهم نامه.

هزینه ای که به وکیل می پردازید شما را مطمئن می کند که تمام مراحل به درستی پیش می روند و متحمل ضرر و زیانی نخواهید شد. با جستجوی ساده در: “وکلای دبی” می توانید وکیل مناسبی را برای خود پیدا کنید.

در دبی خریدار باید به آژانس املاک حق کمیسیون پرداخت کند. بنابراین خریدار در هنگام پرداخت پول خانه این هزینه را هم باید پرداخت کند. حتی اگر با فروشندگان حرفه ای هم سر و کار داشته باشید باید تمام مراحل ذکر شده را طی کنید.

خرید آپارتمان دردبی با داماک damac group:

تامین سرمایه

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که تمام پول مالکیت خانه را داشته باشید، به این بخش نیاز خواهید داشت. اما اگر پول کافی نداشته باشید باید وضعیت مالی خود را، معمولا از طریق بانک، مدیریت کنید.

لازم به ذکر نیست که اگر هرچه سریع تر مرحله پرداخت پول را طی کنید از موقعیت قوی تری برخوردار خواهید بود. به زبان دیگر، اگر می خواهید در دبی پای قرار داد یک آپارتمان بروید، قبل از اینکه به دنبال آپارتمان بروید، به حساب های مالی خود رجوع کنید و ببینید که توانایی خرید آپارتمان  را دارید یا خیر.

داستان های خوب درباره مالکیت در دبی با داماک ؟ damac group

افرادی که در ابتدای سال ۲۰۰۳ و پس از آن دست به خرید آپارتمان زده اند، با اینکه مدت طولانی صبر کردند تا خانه هایشان تکمیل شود اما در سال ۲۰۰۸ به شدت سود کردند.

افرادی که برای زندگی خودشان آپارتمانی را خریداری کرده اند، اگر چه در گرانی سال ۲۰۰۷-۲۰۰۸ خریداری کردن اما در طولانی مدت سودش را خواهند برد.

افرادی که بین سالها ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ ملکی را خریداری کرده اند، یعنی قبل از اینکه قیمت ها افزایش پیدا کند، باید خوشحال باشند. و افرادی که در گرانی ملک در سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ خانه های خود را فروخته اند از سودی که نصیبشان شده است به شدت خوشحال هستند.

سرزمین امارات به ویژه شیخ‌ نشین دبی، چند سالی می باشد که به شدت در صدد جذب سرمایه خارجی است و تبدیل این امارت به مرکز تفریحی، توریستی و تجاری منطقه است.از جمله در بخش آپارتمان سازی پروژه‌های متعددی را به اجرا گذاشته است .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد