داماک گروپ  damac جامع ترین و کامل ترین سایت املاک در دبی

یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین قطب‌های گردشگری جهان محسوب می‌شود و جذابیت دیدنی‌های دبی از مراکز خرید تا تفریحی باعث رشد روزافزون سفر گردشگران به منهتن خاورمیانه شده است.

از اینرو، تورهای دبی در صدر فهرست سفر گردشگران خارجی از جمله شهروندان ایرانی قرار دارند.

مراحل دریافت ویزای دبی با شرکت damac

برای صدور ويزا تجارتی، سياحتی و... دبی، باید شخص، شرکت يا سازمانی در دبی ضمانت تقاضاکننده ويزا را به عهده بگيرد و مسافر را در تاريخ مقرر از کشور خارج کند.

 

البته ويزاهای توريستی توسط خطوط هوايی، هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی درخواست می‌شود؛ به همین علت آژانس‌های مسافرتی از کلیه مسافران دبی ضمانت اخذ می‌کنند.

روزانه تعدادی بسیاری از شهروندان ایرانی با اهداف مختلف مانند کار، تجارت، تفریح و... به دبی توسط شرکت داماک سفر می‌کنند و به همین منظور نیازمند دریافت ویزا از طریق داماک هستند.

انواع ویزای دبی با شرکت  damac

دسته‌بندی ویزای امارات بر حسب هدف و مدت سفر متغیر است و به چند گروه مختلف تقسیم می‌شود. در واقع، تعیین مدت ویزا رابطه مستقیمی با هدف از سفر دارد و از اینرو، ویزاهای توریستی دارای زمان‌هایی متغیر هستند. همچنین، کلیه این ویزاها به دو گروه یکبار و چندبار ورود تقسیم می‌شوند.

ویزای توریستی دبی با داماک:این ویزا در انواع  ۱۴ روزه، یک ماهه و سه ماهه قابل دریافت است و بعضی مواقع، ویزای یک ماهه با مراجعه به اداره مهاجرت و پرداخت وجه قابل تبدیل به دو ماهه است.

ویزای ترانزیت دبی با داماک: این ویزا نوع دیگری از ویزیت ویزا است که دارای مدت ۱۴ روز است و قابل تمدید نیست.

ویزای کار و تجارت دبی با داماک: معمولا توسط کفیل یا شرکتی که فرد را استخدام کرده باید اقدام شود. این ویزا به فرد امکان اقامت سه ساله در دبی را می‌دهد.

اگر شما نیز قصد سفر لاکچری  به دبی را دارید، در داماک می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین تور دبی را در بازه زمانی مورد نظر خود جستجو کرده .

پاسپورت امارات قوی ترین پاسپورت جهان شناخته شد!

کسب رتبه اول پاسپورت امارات توسط damac

پاسپورت و گذرنامه امارات با پیشی گرفتن از کشورهای سنگاپور و آلمان به عنوان قوی ترین و معتبرترین پاسپورت شناخته شد. وبسایت پاسپورت ایندکس (Passport Index) به رده بندی اعتبار پاسپورت های کشورهای دنیا می پردازد و در جدیدترین رده بندی کشور امارات در صدر قوی ترین پاسپورت های جهان قرار گرفته است. شهروندان اماراتی با در دست داشتن پاسپورت امارات می توانند به ۱۶۷ کشور دنیا بدون ویزا توسط شرکت داماک  سفر کنند .

با damac  در این مورد بیشتر صحبت میکنیم.

قوی ترین پاسپورت جهان با damac

 

معتبرترین پاسپورت های دنیا با شرکت damac

راهنمای سفر به دبی توسط داماک.

بر اساس جدیدترین آمار وبسایت پاسپورت ایندکس، شهروندان این کشور با پاسپورت امارات می توانند بدون نیاز به ویزا به ۱۱۳ کشور سفر کنند و در مورد ۵۴ کشور دیگر هم به محض ورود ویزایشان را دریافت کنند. به این ترتیب بدون نیاز به درخواست برای ویزا و روادید از قبل از سفر، اماراتی می توانند به ۱۶۷ کشور سفر کنند. این کشور عربی که با فروش نفت و گاز به ثروت زیادی دست پیدا کرده است پیش از این در رتبه سوم قرار داشت و کشورهای سنگاپور و آلمان بالاتر از او قرار گرفته بودند. با این حال، امارات توانست با افزودن ۴ کشور دیگر به لیست کشورهای بدون ویزا در ۱ دسامبر به صدر فهرست قوی ترین پاسپورت های جهان راه پیدا کرد.

 

ده پاسپورت قوی و معتبر دنیا با damac

1امارات متحده عربی

2سنگاپور

3آلمان

4دانمارک

5سوئد

6فنلاند

7لوگزامبورگ

8فرانسه

9ایتالیا

10هلند

بر اساس وبسایت پاسپورت ایندکس، پاسپورت های سنگاپور و آلمان به شهروندانشان اجازه می دهند بدون نیاز به اخذ ویزا به ۱۶۶ کشور توسط شرکت داماک  سفر کنند و پس از آن کشورهای ایالات متحده و کره جنوبی با ۱۶۵ کشور در رده های بعدی قرار می گیرند. انگلیس در رتبه ۲۱ این لیست قرار می گیرد و شهروندان این کشور بدون ویزا به ۱۱۹ کشور می توانند سفر کنند و برای سفر به ۴۵ کشور دیگر هم در بدو ورود می توانند ویزا و اجازه ورود بگیرند. در ته لیست قوی ترین کشورهای جهان هم افغانستان قرار دارد که شهروندانش تنها به ۲۹ کشور می توانند بدون ویزا سفر کنند. طبق این رده بندی، ایران در رتبه ۸۸ قرار گرفته و شهروندان ایرانی می توانند بدون نیاز به ویزا به ۴۲ کشور سفر کنند.

با داماک بهترین سفرهارا تجربه کنید

مطالب مشابه:

پاسپورت   دریافت ویزای امارات      قوانین ویزای امارات

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد